Stamboom Eijsermans » Gepke Vermaning (1943-1944)

Persoonlijke gegevens Gepke Vermaning 


Gezin van Gepke Vermaning

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gepke Vermaning?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gepke Vermaning

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gepke Vermaning

Gepke Reitsma
1892-1958
Imkje Nutters
1914-????

Gepke Vermaning
1943-1944


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 mei 1944 lag tussen 9,7 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 22 januari » De geallieerden beginnen Operatie Shingle met een aanval op de plaats Anzio in Italië.
    • 19 maart » Nadat Hongarije in het geheim besprekingen heeft aangeknoopt met de Geallieerden wordt het land bezet door Duitsland.
    • 18 mei » Poolse troepen veroveren het klooster van Monte Cassino.
    • 23 augustus » In Warnsveld wordt een temperatuur van 38,6°C gemeten; de hoogste dagtemperatuur ooit sinds het begin van de metingen in Nederland. Pas in 2019 werd dit record verbroken.
    • 2 september » Tweede Wereldoorlog: de geallieerde troepen trekken België binnen.
    • 30 oktober » De gaskamers van Auschwitz worden voor de laatste keer gebruikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Vermaning


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I519416.php : benaderd 23 oktober 2026), "Gepke Vermaning (1943-1944)".