Stamboom Eijsermans » Klaas Tuinenga (1889-1975)

Persoonlijke gegevens Klaas Tuinenga 


Gezin van Klaas Tuinenga

Hij is getrouwd met Harmina de Jong.

Zij zijn getrouwd op 24 mei 1911 te Leeuwarden, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Tuinenga  1912-1947 
  2. Wintje Tuinenga  1915-2012 
  3. Heintje Tuinenga  1915-1915
  4. Heintje Tuinenga  1922-2001 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaas Tuinenga?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaas Tuinenga

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaas Tuinenga


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 januari 1889 lag rond de -7,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
  • De temperatuur op 24 mei 1911 lag tussen 9,7 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Oprichting van de Franse voetbalclub US Concarneau uit de gelijknamige plaats in Bretagne.
    • 16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 9 augustus » Explosie in stoomketel op lijndienstboot Gutenberg Rotterdam, 5 doden.
    • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
  • De temperatuur op 1 maart 1975 lag tussen -1,0 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 4,6 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 11 april » Lee Towers maakt zijn televisiedebuut, de onderhoudsmonteur doet dat bij Voor de vuist weg van Willem Duys.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Antwerpen met 1-0 van België in een vriendschappelijke wedstrijd. Raoul Lambert maakt in de 78ste minuut het enige doelpunt. Oranje telt drie debutanten: Kees Kist, Frans Thijssen en Adrie van Kraaij.
    • 1 mei » Dagblad van het Oosten verschijnt voor de eerste keer als kopblad van Tubantia.
    • 8 augustus » De Chinese Banqiao-dam breekt door. Hierbij vallen ca. 26.000 doden.
    • 30 augustus » De Nederlander André Gevers wordt in Mettet (België) wereldkampioen wegwielrennen bij de amateurs.
    • 3 september » Het Nederlands voetbalelftal wint in Nijmegen met 4-1 van Finland in de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1976, onder meer door drie doelpunten van Willy van der Kuylen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Tuinenga

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Tuinenga.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Tuinenga.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Tuinenga (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I517511.php : benaderd 14 oktober 2026), "Klaas Tuinenga (1889-1975)".