De temperatuur op 1 februari 1918 lag tussen -2,3 °C en -0,5 °C en was gemiddeld -0,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
11 november » In de Eerste Wereldoorlog wordt een wapenstilstand bereikt.
18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
1 december » Oprichting van het Koninkrijk Joegoslavië
Trouwdag 15 januari 1951
De temperatuur op 15 januari 1951 lag tussen 3,4 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 4,9 uur. Er was 3,7 uur zonneschijn (45%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
Van 15 maart 1951 tot 2 september 1952 was er in Nederland het kabinet Drees I met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
7 maart » In een moskee in Teheran wordt de minister-president van Perzië, Ali Razmara, vermoord door een lid van de fundamentalistische moslimorganisatie Fedayan I-Islam.
15 maart » In Nederland treedt het kabinet-Drees I aan.
1 juni » De eerste cartoon van WiBo verschijnt op de voorpagina van de Volkskrant.
20 juli » Een jonge moslim vermoordt in Jeruzalem koning Abdullah van Jordanië.
8 september » Ondertekening van het Vredesverdrag van San Francisco door Japan en 48 andere landen.
19 oktober » Eerste uitzending van het informatieve AVRO-televisieprogramma, Televizier.
Dag van overlijden 13 mei 1974
De temperatuur op 13 mei 1974 lag tussen 10,6 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 10,3 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I513206.php : benaderd 28 december 2025), "Martinus Franciscus Maria Simons (1918-1974)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.