Stamboom Eijsermans » Louisa Petronella van Gorp (1864-1913)

Persoonlijke gegevens Louisa Petronella van Gorp 

  • Zij is geboren op 2 januari 1864 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 1 november 1913 in Tilburg, zij was toen 49 jaar oud.
    Overlijdensakte Louisa Petronella van Gorp Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Overlijdensregister 1913
    Code TLB_O_1913
    Periode register 1913
    Aktenummer 667
    Diversen Aangegeven door Johannes Wilhelmus van Boxtel, echtgenoot.eerder weduwe van Mathijs Habraken.

    Overledene Louisa Petronella van Gorp
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 01-11-1913
    Geslacht v
    Leeftijd 49 jaar

    Relatie Johannes Wilhelmus van Boxtel

    Vader Wilhelmus van Gorp

    Moeder Carolina van Meeuwen
  • Een kind van Wilhelmus van Gorp en Caroline van Meeuwen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 juni 2023.

Gezin van Louisa Petronella van Gorp

Zij is getrouwd met Mathijs Habraken.

Zij zijn getrouwd op 9 april 1902 te Tilburg, zij was toen 38 jaar oud.

Huwelijksakte Mathijs Habraken 09-04-1902 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1902
Code TB_H_1902
Periode register 1902
Aktenummer 49
Plaats Tilburg
Datum 09-04-1902

Bruidegom Mathijs Habraken
Geboorteplaats Luyksgestel
Geboortedatum 27-02-1871
Leeftijd 31 jaar

Bruid Louisa Petronella van Gorp
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 02-01-1864
Leeftijd 38 jaar

Vader bruidegom Willem Habraken

Moeder bruidegom Anna Margaretha Mollen

Vader bruid Wilhelmus van Gorp

Moeder bruid Carolina van Meeuwen
-----------------------------------------------------
Huwelijksakte Johannes Wilhelmus van Boxtel 19-10-1910 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1910
Code TB_H_1910
Periode register 1910
Aktenummer 278
Plaats Tilburg
Datum 19-10-1910
Diversen Eerdere partner bruidegom: Magdalena Clasina Dionisia Bierings. Eerdere partner bruid: Mathijs Habraken.

Bruidegom Johannes Wilhelmus van Boxtel
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 36 jaar

Bruid Louisa Petronella van Gorp
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 46 jaar

Vader bruidegom Wilhelmus van Boxtel

Moeder bruidegom Marie Louisa Keller

Vader bruid Wilhelmus van Gorp

Moeder bruid Carolina van Meeuwen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Louisa Petronella van Gorp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Louisa Petronella van Gorp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Louisa Petronella van Gorp

Louisa Petronella van Gorp
1864-1913

1902

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 januari 1864 lag rond de -6,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 februari » De 22-jarige Gerard Adriaan Heineken koopt brouwerij 'De Hooiberg' in Amsterdam. Dit is het begin van de firma Heineken.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
    • 29 november » In Colorado brengen vrijwilligers onder leiding van kolonel John Chivington ten minste 400 Cheyenne en Arapahoe Indianen om bij Sand Creek, waar ze met toestemming een kamp hadden opgeslagen.
    • 16 december » Slag bij Nashville: Noordelijke troepen van de Unie onder bevel van generaal George Henry Thomas verslaan de Geconfedereerden in David County (Tennessee).
  • De temperatuur op 9 april 1902 lag tussen -1,6 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 4,1 °C. Er was 10,5 uur zonneschijn (78%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 1 juni » De grote staking van Twentse textielarbeiders verloopt. Op het hoogtepunt van de acties waren 45.000 textielarbeiders werkloos, hetzij door staking, hetzij door uitsluiting.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 1 november 1913 lag tussen 7,0 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 9,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 9 september » Tijdens onweer komt een zeppelin in de Noordzee terecht, 14 bemanningsleden komen om. Dit is het eerste dodelijke ongeval met een zeppelin.
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
    • 25 oktober » Oprichting van het bisdom Rijsel in Frankrijk, afgesplitst van het aartsbisdom Kamerijk.
    • 14 december » Kreta wordt officieel geannexeerd door Griekenland.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Gorp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Gorp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Gorp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Gorp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I51241.php : benaderd 26 december 2025), "Louisa Petronella van Gorp (1864-1913)".