De temperatuur op 30 mei 1911 lag tussen 13,6 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
31 mei » De Britse fysicus Ernest Rutherford presenteert een nieuw atoommodel.
30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.
30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
Dag van overlijden 13 april 1984
De temperatuur op 13 april 1984 lag tussen -0,7 °C en 13,5 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
13 mei » MVV wordt kampioen van de eerste divisie door een gelijkspel bij Cambuur. De club promoveert samen met FC Twente naar de eredivisie.
22 mei » Bij een bomaanslag op het kantoor van de Hondurese luchtvaartmaatschappij Satisa in de Colombiaanse hoofdstad Bogota komen twee mensen om het leven.
1 juli » Beëdiging van Richard von Weizsäcker als zesde bondspresident van West-Duitsland.
20 september » Lancering van de krant "24 uur" in Vlaanderen; een tabloïd volksdagblad dat al op 26 oktober van datzelfde jaar haar uitgave moet staken; "24 uur" werd zwaar geboycot door de dagbladverkopers die het niet namen dat het dagblad ook buiten hun circuit gedistribueerd werd.
22 september » François Mitterrand en Helmut Kohl staan hand in hand op het slagveld van Verdun.
3 december » Er vindt tussen voor- en tegenstanders van Desi Bouterse een vecht- en schietincident plaats in de talkshow van Karel van de Graaf.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I509958.php : benaderd 13 februari 2026), "Bontje Rood (1911-1984)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.