De temperatuur op 9 juli 1911 lag tussen 10,2 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
14 maart » Germano Boettcher Sobrinho, Braziliaans voetbaldoelman († 1977)
16 maart » Oprichting van de Hongaarse voetbalclub Vasas SC Boedapest.
31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
29 september » Begin van de Italiaans-Turkse Oorlog.
Dag van overlijden 2 maart 1979
De temperatuur op 2 maart 1979 lag tussen 2,4 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
11 april » De Oegandese dictator Idi Amin wordt afgezet.
25 april » The Police is voor het eerst te zien bij Top of the Pops bij de BBC.
3 juni » Een blow-out in het platform Ixtoc I in de Golf van Campeche veroorzaakt het een na grootste olielek in de geschiedenis.
17 oktober » Het Nederlands voetbalelftal speelt in Rotterdam gelijk (1-1) tegen Polen in de onderlinge EK-kwalificatiewedstrijd.
5 november » De Dick Scherpenzeelprijs voor berichtgeving over ontwikkelingssamenwerking wordt toegekend aan Nico Kussendrager, redacteur van het dagblad Trouw.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I508817.php : benaderd 19 oktober 2026), "Franciscus Johannes Hermanus Reijven (1911-1979)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.