De temperatuur op 9 juli 1911 lag tussen 10,2 °C en 18,0 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
13 januari » Een man hakt met een schoenmakersmes in op het schilderij De Nachtwacht.
1 mei » Dina Sanson wordt in Rotterdam de eerste politievrouw van Nederland.
31 mei » De Titanic wordt te water gelaten.
16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
30 december » Sun Yat-sen wordt gekozen als eerste president van de republiek China.
Dag van overlijden 2 maart 1979
De temperatuur op 2 maart 1979 lag tussen 2,4 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,3 °C. Er was 4,1 mm neerslag gedurende 5,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
25 maart » Nederland wordt in Roemenië wereldkampioen ijshockey in de B-poule en dwingt zo deelname af aan de Olympische Winterspelen van 1980 in Lake Placid.
11 april » De Oegandese dictator Idi Amin wordt afgezet.
25 april » The Police is voor het eerst te zien bij Top of the Pops bij de BBC.
2 juni » Paus Johannes Paulus II komt aan in zijn vaderland Polen en is de eerste paus die een communistisch land bezoekt.
26 augustus » Jan Raas wordt in Valkenburg wereldkampioen wielrennen.
5 september » Het Nederlands voetbalelftal maakt in Reykjavik geen fout en wint de EK-kwalificatiewedstrijd tegen IJsland met 4-0, onder meer door twee treffers van centrumspits Dick Nanninga.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I508817.php : benaderd 17 oktober 2026), "Franciscus Johannes Hermanus Reijven (1911-1979)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.