Stamboom Eijsermans » Maria van Moorsel (1908-1991)

Persoonlijke gegevens Maria van Moorsel 


Gezin van Maria van Moorsel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van Moorsel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria van Moorsel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria van Moorsel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 maart 1908 lag tussen -0,9 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 2,3 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 8 maart » In New York staken de naaisters voor de achturige werkdag en voor het vrouwenkiesrecht.
    • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
  • De temperatuur op 7 april 1991 lag tussen 5,5 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (39%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
    • 2 maart » De Kroatische politie bestormt de voornamelijk door Serviërs bewoonde stad Pakrac nadat deze had besloten zich aan te sluiten bij de door Serviërs gedomineerde Krajina-regio in Kroatië.
    • 2 april » Het eerste nummer van het Rotterdams Dagblad verschijnt, de opvolger van Het Vrije Volk en het Rotterdams Nieuwsblad.
    • 22 september » In Berlijn eindigt de Nederlandse hockeyploeg als derde bij het toernooi om de Champions Trophy.
    • 26 september » België besluit nog eens 500 parachutisten te sturen naar Zaïre, waar het door een muiterij in het leger onrustig is. Ook Frankrijk stuurt nog eens 150 militairen.
    • 14 oktober » Bij godsdienstrellen tussen moslims en christenen in de Nigeriaanse stad Kano komen ongeveer honderd mensen om het leven.
    • 14 december » Bokser Arnold Vanderlyde en schoonspringer Edwin Jongejans delen de eretitel Nederlands Sportman van het jaar. Bij de vrouwen gaat de titel naar schaatsster en wielrenster Ingrid Haringa.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Moorsel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I503182.php : benaderd 7 oktober 2026), "Maria van Moorsel (1908-1991)".