De temperatuur op 3 juni 1964 lag tussen 7,4 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
1 januari » In Nederland treedt een rijksregeling in werking voor de subsidiëring van alle amateuristische kunstbeoefening.
26 mei » De Palestijnse Bevrijdingsorganisatie (PLO) wordt opgericht.
5 juni » The Beatles geven het eerste van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
1 oktober » Nederland 2 gaat als tweede officiële Nederlandse televisiezender van start.
4 december » Het Beatles album Beatles for Sale komt uit.
21 december » In Groot-Brittannië wordt de doodstraf afgeschaft.
Dag van overlijden 6 september 1993
De temperatuur op 6 september 1993 lag tussen 3,8 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
1 januari » De voornaamste oppositiepartijen in Kenia verwerpen de uitslag van de eerste vrije verkiezingen in 26 jaar vanwege "wijdverbreide onregelmatigheden" door het regime van de winnende president Daniel arap Moi.
4 januari » De vroegere president van Litouwen, Vytautas Landsbergis, trekt zich terug als kandidaat voor de presidentsverkiezingen van 14 februari.
8 januari » sc Heerenveen doet bij de politie aangifte van ontvreemding van de middenstip uit het Abe Lenstrastadion. Een plaggensteker heeft centraal op het veld een hap grond van 70 centimeter omtrek en tien centimeter diep uitgespit en meegenomen.
27 maart » Jiang Zemin wordt aangewezen als president van China.
2 juli » Bloedbad van Sivas (Turkije): tijdens een cultureel festival komen 37 mensen, waaronder een Nederlandse, om door een aanval van een islamitisch-fundamentalistische menigte.
20 augustus » Een aardbeving met de kracht van zeven op de Schaal van Richter treft Papoea Nieuw Guinea.
Dag van begraven 10 september 1993
De temperatuur op 10 september 1993 lag tussen 11,3 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
8 januari » sc Heerenveen doet bij de politie aangifte van ontvreemding van de middenstip uit het Abe Lenstrastadion. Een plaggensteker heeft centraal op het veld een hap grond van 70 centimeter omtrek en tien centimeter diep uitgespit en meegenomen.
12 februari » Gruwelijke moord op James Bulger. Twee jongens van tien jaar oud ontvoeren, martelen en vermoorden een peuter van drie jaar oud.
18 april » Bij een confrontatie tussen het Senegalese leger en opstandelingen in de streek Casamance in het zuiden van het land komen volgens militaire bronnen tientallen mensen om het leven.
3 mei » Speciale eenheden van de Algerijnse politie schieten negen islamitische fundamentalisten dood op het platteland, 35 kilometer ten zuiden van de hoofdstad Algiers.
17 juli » Ruud Lubbers is de langstzittende premier uit de Nederlandse geschiedenis.
27 september » President Miguel Trovoada van het eilandstaatje Sao Tomé en Principe begint in Luanda aan een nieuwe bemiddelingspoging in de Angolese burgeroorlog.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I501816.php : benaderd 20 oktober 2026), "Durk van der Meulen (1964-1993)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.