Stamboom Eijsermans » Gerkje van der Meulen (1917-1997)

Persoonlijke gegevens Gerkje van der Meulen 


Gezin van Gerkje van der Meulen

Zij is getrouwd met Goffe van der Veen.

Zij zijn getrouwd op 12 juni 1940, zij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerkje van der Meulen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerkje van der Meulen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerkje van der Meulen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 september 1917 lag tussen 5,1 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 11,0 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
    • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
    • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
    • 6 december » Finland en Litouwen verklaren zich onafhankelijk van Rusland.
  • De temperatuur op 12 juni 1940 lag tussen 11,2 °C en 19,8 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 4,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 9 april » Tweede Wereldoorlog: Duitsland valt Denemarken en Noorwegen binnen.
    • 17 juni » De RMS Lancastria werd getorpedeerd waarbij minimaal 4.000 vluchtelingen en RAF soldaten om het leven komen die geëvacueerd zijn na de Slag om Duinkerke.
    • 25 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Semarang in Nederlands-Indië.
    • 27 september » Duitsland, Italië en Japan ondertekenen het Driemogendhedenpact.
    • 7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
    • 31 oktober » Göring erkent zijn nederlaag, einde van de Slag om Engeland luchtoorlog.
  • De temperatuur op 28 november 1997 lag tussen 4,8 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 5,7 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 20 januari » De Britse renstalbaas Ken Tyrrell presenteert de Nederlandse autocoureur Jos Verstappen als de laatste aanwinst voor zijn roemruchte stal die in de 'degradatiezone' vertoeft van de eredivisie van de autosport.
    • 28 maart » Zaïrese rebellen maken de verovering bekend van opnieuw een belangrijke stad, Kasenga, op de grens met Zambia in de mijnbouwprovincie Shaba.
    • 22 april » In Lima (Peru) wordt met geweld een einde gemaakt aan een gijzeling van 126 dagen in de residentie van de Japanse ambassadeur.
    • 7 september » Eerste vlucht van een Lockheed Martin F-22 Raptor, een tactische luchtoverwichtsjager, gebouwd voor de USAF.
    • 29 september » Britse wetenschappers stellen het verband vast tussen de Ziekte van Creutzfeldt-Jakob en de zogenaamde gekkekoeienziekte (BSE).
    • 2 december » Oprichting van het Aartsbisdom Vaduz in Liechtenstein, afgesplitst van het Zwitserse Bisdom Chur.
  • De temperatuur op 3 december 1977 lag tussen -4,2 °C en 3,4 °C en was gemiddeld -0,2 °C. Er was 6,3 uur zonneschijn (78%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Moord op de Congolese kardinaal Emile Biayenda, aartsbisschop van Brazzaville.
    • 28 mei » Bisschopswijding van Joseph Ratzinger, aartsbisschop van München en Freising.
    • 15 juni » Spanje houdt de eerste vrije parlementsverkiezingen na ruim veertig jaar Franco-bewind.
    • 27 juni » Paus Paulus VI creëert vier nieuwe kardinalen, onder wie de Duitse aartsbisschop van München en Freising Joseph Ratzinger.
    • 30 juni » De Oost-Afrikaanse Gemeenschap, een samenwerkingsverband van Tanzania, Oeganda en Kenia, wordt ontbonden. De gemeenschap was al sinds de staatsgreep van Idi Amin in Oeganda, waarmee Tanzania zich nooit heeft kunnen verzoenen, in de versukkeling geraakt.
    • 13 juli » In New York en omgeving wordt een belangrijke krachtcentrale getroffen door een blikseminslag, waarna de stroom uitvalt en duizenden mensen plunderend en vernielend door de stikdonkere straten trekken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Meulen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I501242.php : benaderd 10 oktober 2026), "Gerkje van der Meulen (1917-1997)".