Stamboom Eijsermans » Harmen Oenes van der Meulen (1889-1988)

Persoonlijke gegevens Harmen Oenes van der Meulen 


Gezin van Harmen Oenes van der Meulen

Hij is getrouwd met Antje Tjibbes van Houten.

Zij zijn getrouwd op 14 mei 1910, hij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Tjibbe van der Meulen  1912-1995 
  2. Popke van der Meulen  1918-1990 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harmen Oenes van der Meulen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harmen Oenes van der Meulen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harmen Oenes van der Meulen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 april 1889 lag rond de 14,1 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
    • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
    • 6 september » In Antwerpen ontploft de patroonfabriek Corvilain. Er vallen 95 slachtoffers.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
  • De temperatuur op 14 mei 1910 lag tussen 6,1 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 16 december » Henri Coandă maakt de eerste vlucht in een vliegtuig met straalmotor.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 6 januari 1988 lag tussen 7,2 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 14,0 mm neerslag gedurende 6,2 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (32%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 18 april » De Jeruzalemse rechtbank wijst "zonder enige twijfel" de Oekraïner John Demjanjuk aan als de oorlogsmisdadiger bijgenaamd "Ivan de Verschrikkelijke" uit het nazi-concentratiekamp Treblinka.
    • 8 mei » Herverkiezing van François Mitterrand als president van Frankrijk met 54% van de stemmen tegen 46% voor Jacques Chirac.
    • 1 juni » Rinus Israël krijgt zijn ontslag als trainer van Feyenoord.
    • 24 oktober » De Algerijnse president Chadli Bendjedid kondigt politieke hervormingen aan in een tv-toespraak. Hij stelt dat het eenpartijstelsel gehandhaafd zal blijven, maar dat de enige en regerende partij, het FLN, opengesteld zal worden voor niet-partijleden en vertegenwoordigers van vakbonden en andere massa-organisaties.
    • 1 december » Een overlevende van de Holocaust gooit zoutzuur naar de advocaat van de door een Jeruzalemse rechtbank ter dood veroordeelde nazi-oorlogsmisdadiger John Demjanjuk.
    • 2 december » Benazir Bhutto wordt minister-president van Pakistan. Ze is de eerste vrouwelijke regeringsleider in een door de islam gedomineerd land.
  • De temperatuur op 11 januari 1988 lag tussen 3,0 °C en 7,4 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (72%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Iran-Contra-affaire: Het Huis van Afgevaardigden van de VS weigert Ronald Reagans verzoek $36,25 miljoen hulp te sturen aan de Nicaraguaanse Contras.
    • 29 mei » De treindienst van Kerkrade naar Schin op Geul wordt opgeheven.
    • 9 juni » In Bratislava verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen Nederlands record op de 100 meter (10,33 seconden) met een tijd van 10,25 seconden.
    • 20 juli » Martin Scorseses film The Last Temptation of Christ wordt uitgebracht en zorgt over de gehele wereld voor protesten van fundamentalistische christenen.
    • 25 augustus » Het historisch centrum van Lissabon wordt door brand verwoest.
    • 8 september » De Cubaanse atleet Javier Sotomayor scherpt bij atletiekwedstrijden in Salamanca het ruim half jaar oude wereldrecord hoogspringen van Carlo Thränhardt met 1 centimeter aan tot 2,43 meter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Meulen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I500941.php : benaderd 14 oktober 2026), "Harmen Oenes van der Meulen (1889-1988)".