De temperatuur op 20 februari 1923 lag tussen -3,7 °C en -2,1 °C en was gemiddeld -3,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
Trouwdag 16 september 1947
De temperatuur op 16 september 1947 lag tussen 17,0 °C en 28,9 °C en was gemiddeld 21,7 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 10,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
21 maart » Encycliek Fulgens Radiatur van Paus Pius XII over Sint Benedictus.
5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
6 november » Meet the Press, Amerika's langstlopende televisieprogramma, wordt voor het eerst uitgezonden.
Dag van overlijden 15 juni 1996
De temperatuur op 15 juni 1996 lag tussen 4,6 °C en 20,6 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 14,5 uur zonneschijn (87%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
3 januari » De eerste uitzending van de soap Onderweg naar Morgen is op de Nederlandse commerciële televisie.
19 mei » Vlucht STS-77 (Spaceshuttle Endeavour) wordt gelanceerd.
31 mei » Benoeming van Anne Thily als procureur-generaal bij het hof van beroep in Luik. Zij is de eerste vrouw in België die tot een dergelijke functie wordt benoemd.
13 juni » België schaft als laatste Europese land de doodstraf af.
31 oktober » Elizabeth Taylor scheidt van haar achtste echtgenoot.
12 december » Oedai Hoessein raakt zwaar gewond bij een moordaanslag.
Dag van begraven 20 juni 1996
De temperatuur op 20 juni 1996 lag tussen 7,3 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (30%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I500677.php : benaderd 7 oktober 2026), "Klaske Marie van der Meulen (1923-1996)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.