Stamboom Eijsermans » Franciscus van Gool (± 1861-1934)

Persoonlijke gegevens Franciscus van Gool 

  • Hij is geboren rond 1861 in Poppel (België).
  • Hij is overleden op 10 augustus 1934 in Tilburg.
    Overlijdensakte Franciscus van Gool Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1934
    CodeTLB_O_1934
    Periode register1934
    Aktenummer530

    OverledeneFranciscus van Gool
    GeboorteplaatsPoppel (België)
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden10-08-1934
    Geslachtm
    Leeftijd73 jaar

    Relatie

    VaderAdrianus van Gool

    MoederJoanna Maria Schellekens
  • Een kind van Adriaan van Gool en Johanna Catharina Schellekens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 augustus 2012.

Gezin van Franciscus van Gool

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus van Gool?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus van Gool

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus van Gool


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 augustus 1934 lag tussen 12,6 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 13 april » Uitgifte van het eerste nummer van het damestijdschrift Libelle.
    • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
    • 23 mei » Bonnie Parker en Clyde Barrow lopen in een hinderlaag van de politie en worden doodgeschoten.
    • 4 juli » In Amsterdam breekt het Jordaanoproer uit als reactie op de verlaging van de werklozensteun door het kabinet-Colijn
    • 8 oktober » Bruno Hauptmann wordt aangeklaagd voor de moord op Charles Lindbergh Jr.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Gool

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Gool.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Gool.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Gool (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I49872.php : benaderd 25 december 2025), "Franciscus van Gool (± 1861-1934)".