Stamboom Eijsermans » Cornelius Henricus Joannes van de Laak (1914-1994)

Persoonlijke gegevens Cornelius Henricus Joannes van de Laak 


Gezin van Cornelius Henricus Joannes van de Laak

Hij is getrouwd met Joanna Maria Cornelia Pijnenburg.

Zij zijn getrouwd op 1 juli 1942 te Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelius Henricus Joannes van de Laak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelius Henricus Joannes van de Laak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelius Henricus Joannes van de Laak


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 september 1914 lag tussen 12,0 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 17,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 1,3 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
    • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
    • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
    • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
    • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
  • De temperatuur op 1 juli 1942 lag tussen 11,2 °C en 21,6 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Manilla, de hoofdstad van de Filipijnen, wordt door Japan bezet.
    • 5 april » Japanse strijdkrachten voeren een bombardement op Colombo en de marinebasis daar uit, maar de geallieerde schepen hadden al op 30 maart de haven verlaten.
    • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
    • 9 augustus » In het bezette Kiev winnen fabrieksarbeiders een voetbalwedstrijd van een Duits team met 5-3, waarna het Oekraïense elftal door de Duitsers gevangen wordt gezet. De wedstrijd zou later de geschiedenis ingaan als de 'Dodenwedstrijd'.
    • 9 augustus » Mahatma Gandhi wordt gearresteerd.
    • 23 augustus » De Slag om Stalingrad begint.
  • De temperatuur op 15 maart 1994 lag tussen 4,7 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 15,0 mm neerslag gedurende 15,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Bij gevechten tussen rivaliserende clans in de Somalische havenstad Kismayu vallen ten minste vijf doden.
    • 14 maart » Het Hooggerechtshof van de West-Afrikaanse staat Togo verwerpt een verzoek van de regering in Lomé om de uitslag van de verkiezingen van 20 februari in vijf kiesdistricten ongeldig te verklaren.
    • 24 april » De Britse koningin Elizabeth neemt haar enige dochter, prinses Anne, op in de Orde van de Kouseband, de hoogste Britse ridderorde.
    • 23 september » In de Filipijnen vallen zeker dertien doden als een door regenval veroorzaakte lawine van vulkanisch gesteente omlaag komt van de vulkaan Pinatubo.
    • 31 oktober » De Chinese premier Li Peng begint aan een historisch bezoek van vijf dagen aan Zuid-Korea. Het is de eerste maal dat een Chinese regeringsleider Seoul aandoet.
    • 25 november » Soldaten van het Zaïrese regeringsleger openen in Katale, een kamp voor Rwandese vluchtelingen bij de stad Goma, het vuur op een groep vluchtelingen. Bij de schietpartij zouden ten minste zes mensen om het leven zijn gekomen.
  • De temperatuur op 19 maart 1994 lag tussen 1,7 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 5,9 mm neerslag gedurende 5,9 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (35%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Franziska van Almsick, zesvoudig Europees zwemkampioene, wordt door de Vereniging van Europese Sportjournalisten (UEPS) tot Europese Sportvrouw van het Jaar gekozen, voor de Britse wereldkampioene horden Sally Gunnell en de Duitse tennisster Steffi Graf. Bij de mannen gaat de eretitel naar sprinter Linford Christie, voor drievoudig Tourwinnaar Miguel Indurain en hordeloper Colin Jackson.
    • 26 september » De Belgische minister van Buitenlandse Zaken, Willy Claes, wordt door de ambassadeurs van de zestien NAVO-landen voorgedragen als secretaris-generaal van de organisatie.
    • 30 september » In de hoop verder bloedvergieten te voorkomen tussen Hutu's en de Tutsi's in Burundi benoemt het nationale parlement het waarnemende staatshoofd Sylvestre Ntibantunganya tot president.
    • 27 oktober » Eerste gebruik van een online reclamebanner.
    • 11 november » Legerofficieren in de Afrikaanse staat Gambia pogen het militaire bewind van luitenant Yahya Jammeh tevergeefs omver te werpen.
    • 26 december » Elitetroepen van de Franse gendarmerie maken op het vliegveld van Marseille een einde aan een in Algiers begonnen kaping van een Airbus van Air France met 170 inzittenden. Vier Algerijnse kapers worden gedood.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van de Laak


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I496114.php : benaderd 28 december 2025), "Cornelius Henricus Joannes van de Laak (1914-1994)".