Stamboom Eijsermans » Gerke Romkes Kinderman (1878-1961)

Persoonlijke gegevens Gerke Romkes Kinderman 


Gezin van Gerke Romkes Kinderman

Hij is getrouwd met Jaaike Boersma.

Zij zijn getrouwd op 30 november 1901, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Nieske Kinderman  1902-1995 
  2. Geertje Kinderman  1903-2000 
  3. H.G. Kinderman  ± 1915-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerke Romkes Kinderman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerke Romkes Kinderman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerke Romkes Kinderman


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 augustus 1878 lag rond de 15,2 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 1 april » Het licht van Lange Jaap, een vuurtoren in Huisduinen, bij Den Helder wordt voor de eerste maal ontstoken. Lange Jaap is de hoogste gietijzeren toren van Europa.
    • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 28 juni » Oprichting van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door de Franse priester Leo Dehon.
  • De temperatuur op 30 november 1901 lag tussen 5,3 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
    • 14 september » Drie wetenschappers vinden aan de oevers van de rivier Berezovka in Siberië een buitengewoon volledig lichaam van een mammoet.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
  • De temperatuur op 15 september 1961 lag tussen 11,5 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 1,3 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Hassan II wordt koning van Marokko.
    • 21 april » De Nederlander Dirk Stikker wordt de nieuwe secretaris-generaal van de NAVO.
    • 19 juni » Faculteitsvereniging der Ruimtelijke Wetenschappen G.G.S.V. Ibn Battuta is opgericht te Groningen.
    • 30 oktober » De grootste ontploffing aller tijden. Genaamd de Tsar Bomba. De bom werd tot ontploffing gebracht om 11.32 uur Moskouse tijd.
    • 9 november » Ontdekking van The Beatles door Brian Epstein in de Cavern Club in Liverpool.
    • 1 december » Bij afwezigheid van verkeersborden wordt als algemene regel de voorrang van rechts ingevoerd in België.
  • De temperatuur op 19 september 1961 lag tussen 15,2 °C en 27,9 °C en was gemiddeld 21,1 °C. Er was 9,6 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Oprichting van de rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Indonesië met zeven aartsbisdommen en 21 bisdommen.
    • 21 april » De Nederlander Dirk Stikker wordt de nieuwe secretaris-generaal van de NAVO.
    • 22 april » In Algiers mislukt een staatsgreep van Franse militairen tegen president De Gaulle.
    • 25 mei » De Amerikaanse president John F. Kennedy kondigt aan dat tegen het einde van het decennium een Amerikaan op de maan zal lopen en veilig terugkeren (Project Apollo).
    • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.
    • 1 december » Bij afwezigheid van verkeersborden wordt als algemene regel de voorrang van rechts ingevoerd in België.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kinderman


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I493706.php : benaderd 13 februari 2026), "Gerke Romkes Kinderman (1878-1961)".