Stamboom Eijsermans » Johanna Adriana Maria "Joke" van Dooremalen (1912-1931)

Persoonlijke gegevens Johanna Adriana Maria "Joke" van Dooremalen 

  • Roepnaam is Joke.
  • Zij is geboren op 20 januari 1912 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 26 juni 1931 in Udenhout, zij was toen 19 jaar oud.
    Overlijdensakte Johanna Adriana van Doormalen Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    RegisternaamOverlijdensregister 1931
    CodeTLB_O_1931
    Periode register1931
    Aktenummer446

    OverledeneJohanna Adriana van Doormalen
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden26-06-1931
    Geslachtv
    Leeftijd19 jaar

    Relatie

    VaderHendrikus Rubertus van Doormalen

    MoederMaria Theresia Raaijmakers
  • Een kind van Hendrikus Rubertus van Dooremalen en Maria Theresia Raaijmakers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 juli 2014.

Gezin van Johanna Adriana Maria "Joke" van Dooremalen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Adriana Maria "Joke" van Dooremalen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Adriana Maria "Joke" van Dooremalen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Adriana Maria van Dooremalen

Johanna Adriana Maria van Dooremalen
1912-1931


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 januari 1912 lag tussen -2,3 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 0,3 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
    • 12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
  • De temperatuur op 26 juni 1931 lag tussen 9,1 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 16,4 °C. Er was 13,0 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 3 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Varteks Varaždin.
    • 28 juni » In Spanje worden na het vertrek van koning Alfons XIII verkiezingen gehouden die door de linkse partijen, de PSOE voorop, worden gewonnen.
    • 17 september » RCA brengt zijn eerste grammofoonplaat uit.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Dooremalen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I480629.php : benaderd 27 december 2025), "Johanna Adriana Maria "Joke" van Dooremalen (1912-1931)".