Stamboom Eijsermans » Johanna Maria van Dongen (1887-1945)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria van Dongen 


Gezin van Johanna Maria van Dongen

Zij is getrouwd met Theodorus Adrianus Spapens.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1922 te Tilburg, zij was toen 34 jaar oud.

Huwelijksakte Theodorus Adrianus Spapens 14-11-1922 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1922
CodeTB_H_1922
Periode register1922
Aktenummer530
PlaatsTilburg
Datum14-11-1922
DiversenEerdere partner bruidegom: Maria Hendrika van Dongen.

BruidegomTheodorus Adrianus Spapens
GeboorteplaatsLoon op Zand
Leeftijd33 jaar

BruidJoanna Maria van Dongen
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd34 jaar

Vader bruidegomPieter Spapens

Moeder bruidegomMaria van Vugt

Vader bruidAntonie van Dongen

Moeder bruidAdriana van Iersel

Kind(eren):

  1. Cor Spapens  1924-1994

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria van Dongen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria van Dongen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria van Dongen

Johanna Vermeer
± 1810-????

Johanna Maria van Dongen
1887-1945

1922
Cor Spapens
1924-1994

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 december 1887 lag rond de -1,1 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 3 juni » Oprichting van de Argentijnse gymnastiek- en schermclub Club de Gimnasia y Esgrima de La Plata.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Oprichting van de Elektrotechnische Fabriek N.V., later Getronics genaamd, door Groeneveld en van der Pol.
  • De temperatuur op 14 november 1922 lag tussen -3,2 °C en 0,7 °C en was gemiddeld -1,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 14 maart » Oprichting van de Missio sui juris Urga in Mongolië.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 24 juli » Palestina wordt formeel een Brits mandaatgebied.
    • 27 september » De Griekse koning Constantijn I wordt voor de tweede keer gedwongen afstand te doen van zijn troon (abdiceren) en moet het land verlaten.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.
  • De temperatuur op 28 januari 1945 lag tussen -4,9 °C en -3,3 °C en was gemiddeld -4,1 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 6,0 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 23 maart » Het grote offensief begint voor de bevrijding van het nog bezette deel van Nederland.
    • 6 april » Amerikaanse mariniers komen ondanks massale tegenstand aan land bij Okinawa.
    • 6 april » Koningsbergen valt in Russische handen en wordt Kaliningrad.
    • 6 april » Op Texel komt een Georgische eenheid in opstand tegen de Duitsers.
    • 23 mei » De prominente NSDAP-er Julius Streicher wordt, ondanks zijn vermomming als kunstenaar, herkend en gearresteerd.
    • 29 november » Proclamatie van de federale volksrepubliek Joegoslavië, bestaande uit zes republieken en twee autonome provincies.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Dongen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I480480.php : benaderd 1 oktober 2026), "Johanna Maria van Dongen (1887-1945)".