Stamboom Eijsermans » Ebele Dijkstra (1907-1984)

Persoonlijke gegevens Ebele Dijkstra 


Gezin van Ebele Dijkstra


Kind(eren):

  1. Janke Dijkstra  1939-2008 
  2. Bienze Dijkstra  1940-1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ebele Dijkstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ebele Dijkstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ebele Dijkstra

Bienze Bjinse
1866-1951

Ebele Dijkstra
1907-1984



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 september 1907 lag tussen 8,9 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (64%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 6 januari » In Rome opent Maria Montessori haar eerste school waar ze haar didactische hervormingsplannen wil verwezenlijken.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 1 augustus » Robert Baden-Powell richt de padvinderij op.
    • 8 september » Encycliek Pascendi Dominici Gregis van paus Pius X over de leerstellingen van het modernisme.
    • 12 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Betis uit de stad Sevilla.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
  • De temperatuur op 21 oktober 1984 lag tussen 7,0 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
    • 1 mei » President Belisario Betancur kondigt de noodtoestand af in Colombia vanwege het aanhoudende geweld in zijn land.
    • 11 mei » De voorlopig laatste aardeovergang gezien vanaf Mars. De eerstvolgende vindt plaats op 10 november 2084
    • 13 mei » Johan Cruijff neemt afscheid als voetballer. Tijdens de wedstrijd Feyenoord – PEC Zwolle '82 gaat hij 10 minuten voor tijd onder groot applaus van het veld.
    • 22 juli » De Franse wielrenner Laurent Fignon wint voor de tweede keer de Ronde van Frankrijk.
    • 4 augustus » De Republiek Opper-Volta ondergaat een naamsverandering, het heet voortaan Burkina Faso.
    • 20 september » Lancering van de krant "24 uur" in Vlaanderen; een tabloïd volksdagblad dat al op 26 oktober van datzelfde jaar haar uitgave moet staken; "24 uur" werd zwaar geboycot door de dagbladverkopers die het niet namen dat het dagblad ook buiten hun circuit gedistribueerd werd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dijkstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dijkstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dijkstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dijkstra (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I479737.php : benaderd 30 september 2026), "Ebele Dijkstra (1907-1984)".