Stamboom Eijsermans » Catharina Johanna Cornelissen (1906-)

Persoonlijke gegevens Catharina Johanna Cornelissen 

  • Zij is geboren op 16 januari 1906 in Tilburg.
    Geboorteakte Catharina Johanna Cornelissen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1906
    Code TB_G_1906
    Periode register 1906
    Aktenummer 67

    Kind Catharina Johanna Cornelissen
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 16-01-1906
    Geslacht v

    Vader Cornelis Franciscus Cornelissen

    Moeder Joanna Catharina Maria van de Wouw
  • Een kind van Cornelis Franciscus Cornelissen en Joanna Catharina Maria van de Wouw
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 september 2014.

Gezin van Catharina Johanna Cornelissen

Zij is getrouwd met Charles Jean Martin van der Smissen.

Zij zijn getrouwd op 7 december 1927 te Tilburg, zij was toen 21 jaar oud.

Huwelijksakte Charles Jean Martin van der Smissen 07-12-1927 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Registernaam Huwelijksregister 1927
Code TB_H_1927
Periode register 1927
Aktenummer 469
Plaats Tilburg
Datum 07-12-1927

Bruidegom Charles Jean Martin van der Smissen
Geboorteplaats 's-Hertogenbosch
Leeftijd 24 jaar

Bruid Catharina Johanna Cornelissen
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 21 jaar

Vader bruidegom Karel Joannes van der Smissen

Moeder bruidegom Supriana Bonifacia Castio

Vader bruid Cornelis Franciscus Cornelissen

Moeder bruid Joanna Catharina Maria van de Wouw

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Johanna Cornelissen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Johanna Cornelissen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Johanna Cornelissen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 januari 1906 lag tussen 4,6 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 5,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Nederlandse schaatser Coen de Koning vestigt het werelduurrecord op de schaats in Davos: in één uur tijd schaatst hij 32370 m.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 12 maart » Stormvloed van 1906 na extreem hoog water op de Westerschelde. Diverse zeedijken breken door, met grote schade tot gevolg. Doordat de stormvloed overdag plaatsvindt, vallen er geen doden. Net over de grens in het Waasland verdrinken in totaal 8 mensen.
    • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
  • De temperatuur op 7 december 1927 lag tussen -1,3 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cornelissen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I478112.php : benaderd 29 december 2025), "Catharina Johanna Cornelissen (1906-)".