Stamboom Eijsermans » Woutherus Petrus Wilhelmus Cools (1871-1927)

Persoonlijke gegevens Woutherus Petrus Wilhelmus Cools 

  • Hij is geboren op 20 december 1871 in Tilburg.
    Geboorteakte Woutherus Petrus Wilhelmus Cools Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1871
    Code TLB_G_1871
    Periode register 1871
    Aktenummer 883

    Kind Woutherus Petrus Wilhelmus Cools
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 20-12-1871
    Geslacht m

    Vader Wouterus Cools

    Moeder Maria Cornelia van Belkom
  • Beroep: kleermaker en organist.
    _UID 7599070B-5732-40F0-B488-FC735A3EABFB
    RIN MH:IF48011
  • Woonachtig: Tilburg.
    _UID FF5200AD-E7DE-40E6-8B0C-00F7808B4112
    RIN MH:IF9578
  • Hij is overleden op 25 oktober 1927 in Tilburg, hij was toen 55 jaar oud.
    Overlijdensakte Woutherus Petrus Wilhelmus Cools Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1927
    Code TLB_O_1927
    Periode register 1927
    Aktenummer 585

    Overledene Woutherus Petrus Wilhelmus Cools
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 25-10-1927
    Geslacht m
    Leeftijd 55

    Relatie Maria Elisabeth van Hest

    Vader Woutherus Cools

    Moeder Maria Cornelia van Belkom
  • Een kind van Wouterus Maria Cools en Maria Cornelia van Belkom
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 mei 2014.

Gezin van Woutherus Petrus Wilhelmus Cools

Hij is getrouwd met Maria Elisabeth Elizabeth van Hest.

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1899 te Tilburg, hij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksakte Woutherus Petrus Wilhelmus Cools 03-10-1899 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1899
Code TB_H_1899
Periode register 1899
Aktenummer 243
Plaats Tilburg
Datum 03-10-1899

Bruidegom Woutherus Petrus Wilhelmus Cools
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 20-12-1871
Leeftijd 27 jaar

Bruid Maria Elisabeth van Hest
Geboorteplaats Waalwijk
Geboortedatum 06-06-1874
Leeftijd 25 jaar

Vader bruidegom Wouterus Cools

Moeder bruidegom Maria Cornelia van Belkom

Vader bruid Johannes Dominicus van Hest

Moeder bruid Maria van Blerk

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Woutherus Petrus Wilhelmus Cools?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Woutherus Petrus Wilhelmus Cools

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Woutherus Petrus Wilhelmus Cools


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 december 1871 lag rond de 5,9 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 23 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1871: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 18 januari » Wilhelm I wordt de eerste keizer van het Duitse Keizerrijk.
    • 24 februari » Charles Darwin publiceert in Londen zijn Descent of Man (De afstamming van de mens).
    • 27 maart » In Edinburgh wordt de eerste officiële rugbyinterland uit de geschiedenis gespeeld. Schotland wint op Raeburn Place van Engeland.
    • 29 maart » De Royal Albert Hall wordt geopend door koningin Victoria.
    • 10 mei » Met het afsluiten van de Vrede van Frankfurt wordt de Frans-Pruisische Oorlog officieel beëindigd.
    • 10 november » Journalist Henry Morton Stanley ontdekte de vermiste Schotse zendeling David Livingstone in het Afrikaanse dorpje Ujiji, en sprak daarbij de later legendarische woorden "Dr. Livingstone, I presume?".
  • De temperatuur op 3 oktober 1899 lag rond de 11,0 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 10 augustus » De Amerikaanse baanwielrenner Marshall Walter Taylor wordt als eerste zwarte wereldkampioen sprint.
    • 4 december » In Madison Square Garden in New York wordt de eerste officiële zesdaagse-wielerwedstrijd verreden
  • De temperatuur op 25 oktober 1927 lag tussen 5,0 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
    • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
    • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
    • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cools

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cools.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cools.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cools (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I477981.php : benaderd 29 december 2025), "Woutherus Petrus Wilhelmus Cools (1871-1927)".