Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Maria Cornelia Nicolasina Cools (1917-1994)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Maria Cornelia Nicolasina Cools 


Gezin van Wilhelmina Maria Cornelia Nicolasina Cools

Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1944 te Tilburg, zij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksregister Tilburg 1944
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 22-05-1944
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Joannes Gerardus Petrus Huggers
Moeder van de bruidegom
Adriana Elisabeth Vermeer
Bruidegom
Joannes Henricus Huggers
leeftijd 24, geboren te Tilburg
Bruid
Wilhelmina Maria Cornelia Nicolasina Cools
leeftijd 27, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Alphonsus Cools
Moeder van de bruid
Nicolasina Maria Donders
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1944, archiefnummer 1297, inventarisnummer 2374, aktenummer 254
Gemeente: Tilburg
Periode: 1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Maria Cornelia Nicolasina Cools?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Maria Cornelia Nicolasina Cools

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Maria Cornelia Nicolasina Cools

Adriaan Cools
1840-1893

Wilhelmina Maria Cornelia Nicolasina Cools
1917-1994

1944
(Niet openbaar)

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 januari 1917 lag tussen -2,1 °C en -0,3 °C en was gemiddeld -0,9 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
    • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
  • De temperatuur op 22 mei 1944 lag tussen 3,1 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,5 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 1 augustus » Anne Frank schrijft voor het laatst in haar dagboek.
    • 11 september » Bij een RAF-bombardement op Darmstadt komen zo'n 11.500 mensen om.
    • 11 september » De Britse 2e divisie bereikt Zeebrugge; patrouilles passeren de Belgisch-Nederlandse grens tot Valkenswaard; de Amerikaanse 3e divisie bevrijdt Eupen; in het gevechtsfront van het Amerikaanse 5e korps in het groothertogdom Luxemburg passeert om 18.05 het 85e verkenningseskadron van de Amerikaanse 5e pantserdivisie als eerste de Duitse grens bij Stalzenburg.
    • 13 september » Terwijl Amerikaanse bommenwerpers het concentratiekamp Auschwitz in Polen bombarderen, vertrekt de laatste trein uit Kamp Westerbork.
    • 3 november » Vlissingen wordt bevrijd tijdens de Tweede Wereldoorlog.
    • 12 december » Uitgeverij De Bezige Bij wordt opgericht.
  • De temperatuur op 27 juni 1994 lag tussen 13,4 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 6 april » Het vliegtuig van president Juvénal Habyarimana (Rwanda) en president Cyprien Ntaryamira (Burundi) wordt neergeschoten. Belgische para's worden door een woedende menigte, die hen verantwoordelijk acht, vermoord. De daarop volgende Rwandese Genocide van Tutsi's en Hutu's kon wellicht voorkomen worden door de VN blauwhelmen, maar de internationale vredesmacht trekt zich terug. Er komen ruim 800.000 mensen om.
    • 29 juli » Naar schatting 150.000 mensen uit alle delen van Bangladesh betogen in de hoofdstad Dhaka voor het ophanging van de schrijfster en islamcriticus Taslima Nasreen.
    • 24 augustus » De Australische zwemmer Kieren Perkins scherpt in Victoria, Canada zijn eigen wereldrecord op de 1500 meter vrije slag aan tot 14.41,66. Het oude record (14.43,48) stond sinds 31 juli 1992 op zijn naam.
    • 2 september » Wielrenner Miguel Indurain verbetert in Bordeaux het ruim vier maanden oude werelduurrecord van Graeme Obree (52,713 kilometer) en brengt het op 53,040km.
    • 5 september » Jingyi Le scherpt bij de wereldkampioenschappen zwemmen in Rome het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 54,01. De mondiale toptijd was met 54,48 in handen van Jenny Thompson.
    • 1 november » Vijf kinderen komen om het leven bij een bomaanslag op een begraafplaats in de Algerijnse stad Mostaganem tijdens een plechtigheid op de 40ste verjaardag van het begin van de Algerijnse Onafhankelijkheidsoorlog.
  • De temperatuur op 1 juli 1994 lag tussen 11,5 °C en 26,2 °C en was gemiddeld 19,9 °C. Er was 14,8 uur zonneschijn (89%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1994: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,3 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Franziska van Almsick, zesvoudig Europees zwemkampioene, wordt door de Vereniging van Europese Sportjournalisten (UEPS) tot Europese Sportvrouw van het Jaar gekozen, voor de Britse wereldkampioene horden Sally Gunnell en de Duitse tennisster Steffi Graf. Bij de mannen gaat de eretitel naar sprinter Linford Christie, voor drievoudig Tourwinnaar Miguel Indurain en hordeloper Colin Jackson.
    • 23 februari » Het Tsjechisch voetbalelftal speelt in en tegen Turkije (1-4) de eerste officiële interland sinds de vreedzame boedelscheiding met Slowakije.
    • 3 juni » Het Zambiaans voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis door in Brussel met 9-0 onderuit te gaan tegen België.
    • 7 juli » Het Roemeense parlement verhindert met een grote meerderheid een poging van de oppositie om een afzettingsprocedure tegen president Ion Iliescu te beginnen
    • 24 juli » Miguel Indurain wint de 81 editie van de Ronde van Frankrijk. Het is de vierde eindoverwinning op rij voor de Spaanse wielrenner.
    • 31 oktober » Oprichting Nationaal park Joshua Tree door het Amerikaans Congres.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Cools

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cools.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cools.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cools (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I477967.php : benaderd 4 oktober 2026), "Wilhelmina Maria Cornelia Nicolasina Cools (1917-1994)".