Stamboom Eijsermans » Josephus Eduardus Ghering (1861-1929)

Persoonlijke gegevens Josephus Eduardus Ghering 

  • Hij is geboren op 13 oktober 1861 in Tilburg.
    Geboorteakte Josephus Eduardus Ghering Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1861
    CodeTLB_G_1861
    Periode register1861
    Aktenummer438

    KindJosephus Eduardus Ghering
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum13-10-1861
    Geslachtm

    VaderJohannes Ghering

    MoederHuberta Maria van Oorschot
  • Hij is overleden op 3 maart 1929 in Tilburg, hij was toen 67 jaar oud.
    Overlijdensakte Josephus Eduardus Ghering Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1929
    Code TLB_O_1929
    Periode register 1929
    Aktenummer 160

    Overledene Josephus Eduardus Ghering
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 03-03-1929
    Geslacht m
    Leeftijd 67 jaar

    Relatie Anna Elisabeth Bogaers

    Vader Johannes Ghering

    Moeder Huberta Maria van Oorschot
  • Een kind van Johannes Ghering en Huberta Maria van Oorschot
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 januari 2012.

Gezin van Josephus Eduardus Ghering

Hij is getrouwd met Anna Elisabeth Bogaers.

Zij zijn getrouwd op 16 mei 1888 te Tilburg, hij was toen 26 jaar oud.

Huwelijksakte Josephus Eduardus Ghering 16-05-1888 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1888
Code TB_H_1888
Periode register 1888
Aktenummer 80
Plaats Tilburg
Datum 16-05-1888

Bruidegom Josephus Eduardus Ghering
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 13-10-1861
Leeftijd 26 jaar

Bruid Anna Elisabeth Bogaers
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 03-04-1864
Leeftijd 24 jaar

Vader bruidegom Johannes Ghering

Moeder bruidegom Huberta Maria van Oorschot

Vader bruid Leonardus Bogaers

Moeder bruid Petronella van Ierse

Kind(eren):

  1. N.N. Ghering  1894

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Eduardus Ghering?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Eduardus Ghering

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 oktober 1861 lag rond de 18,1 °C. De winddruk was 7 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 9 februari » Jefferson Davis wordt gekozen als eerste en enige president van de Geconfedereerde Staten van Amerika.
    • 18 februari » Samenkomst van het eerste Italiaanse parlement in Turijn.
    • 4 maart » Abraham Lincoln wordt beëdigd als 16e president van de Verenigde Staten
    • 20 maart » Een verwoestende aardbeving vindt plaats in de Argentijnse stad Mendoza.
    • 12 april » Aanval op Fort Sumter, de eerste slag in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 21 juli » Eerste Slag bij Bull Run. Eerste grote veldslag van de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende overwinning voor de Geconfedereerde Staten van Amerika.
  • De temperatuur op 16 mei 1888 lag rond de 12,9 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 11 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
    • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
    • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
    • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
    • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
    • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
  • De temperatuur op 3 maart 1929 lag tussen -7,6 °C en 6,9 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Proclamatie van het koninkrijk van Joegoslavië.
    • 10 januari » Publicatie van de eerste strip van Kuifje.
    • 14 februari » In Chicago worden zeven mannen door een rivaliserende bende doodgeschoten tijdens het Valentijnsdag Bloedbad.
    • 7 juni » Vaticaanstad wordt een stadstaat.
    • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
    • 28 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Sportivo Cerrito.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ghering

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Ghering.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Ghering.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Ghering (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I47687.php : benaderd 28 december 2025), "Josephus Eduardus Ghering (1861-1929)".