Stamboom Eijsermans » Josephus Franciscus Brokken (1895-????)

Persoonlijke gegevens Josephus Franciscus Brokken 

  • Hij is geboren op 15 maart 1895 in Tilburg.
    Geboorteakte Josephus Franciscus Brokken Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Archiefnummer 16
    Registernaam Geboorteregister 1895
    Code TLB_G_1895
    Periode register 1895
    Aktenummer 269

    Kind Josephus Franciscus Brokken
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 15-03-1895
    Geslacht m

    Vader Johannes Cornelis Brokken

    Moeder Johanna Pijnenburg
  • Beroep: fabrieksarbeider.
    _UID 4BCDF168-65DA-49EA-AE09-6173300361C3
    RIN MH:IF95988
  • Een kind van Johannes Cornelis Brokken en Johanna Pijnenburg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 augustus 2016.

Gezin van Josephus Franciscus Brokken

Hij is getrouwd met Anna Joanna Arnolda van Huijgevoort.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1918 te Tilburg, hij was toen 23 jaar oud.

Huwelijksakte Josephus Franciscus Brokken 08-05-1918 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1918
Code TB_H_1918
Periode register 1918
Aktenummer 141
Plaats Tilburg
Datum 08-05-1918

Bruidegom Josephus Franciscus Brokken
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 23 jaar

Bruid Anna Joanna Arnolda van Huijgevoort
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 24 jaar

Vader bruidegom Johannes Cornelis Brokken

Moeder bruidegom Johanna Pijnenburg

Vader bruid Leonardus Hemaclus van Huijgevoort

Moeder bruid Antonetta van Eerd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Franciscus Brokken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Franciscus Brokken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Franciscus Brokken

Josephus Franciscus Brokken
1895-????

1918

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 maart 1895 lag rond de 2,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
  • De temperatuur op 8 mei 1918 lag tussen 7,1 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 12,8 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Bij het Overijsselse plaatsje Buurse wordt voor het eerst in Nederland zout aangeboord.
    • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
    • 31 juli » Oprichting van AZC Zutphen, een Nederlandse amateurvoetbalclub uit Zutphen.
    • 6 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub General Caballero onder de naam Deportivo Meilicke.
    • 7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
    • 12 november » Oostenrijk wordt een republiek.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Brokken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brokken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brokken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brokken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I476309.php : benaderd 27 december 2025), "Josephus Franciscus Brokken (1895-????)".