Stamboom Eijsermans » Reintje Reints Beerda (1895-1969)

Persoonlijke gegevens Reintje Reints Beerda 


Gezin van Reintje Reints Beerda

Zij is getrouwd met Lykele Daniëls van der Meulen.

Zij zijn getrouwd op 19 december 1946 te Bergum, Tie-Deel, Friesland, Nederland, zij was toen 51 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Reintje Reints Beerda?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Reintje Reints Beerda

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Reintje Reints Beerda


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 september 1895 lag rond de 11,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » De republiek van Taiwan wordt gesticht, met Tang Ching-sung als president.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
    • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
    • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
  • De temperatuur op 19 december 1946 lag tussen -10,7 °C en -2,8 °C en was gemiddeld -6,2 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Juan Perón wordt gekozen als president van Argentinië.
    • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
    • 19 maart » Frans-Guyana, Guadeloupe, Martinique en Réunion worden departementen van Frankrijk.
    • 1 april » Een aardbeving met een sterkte van 7,8 bij de Aleoeten creëert een tsunami die de Hawaïaanse eilanden overspoelt. 159 mensen komen om.
    • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 9 juni » Koning Rama VIII van Thailand wordt doodgeschoten gevonden in zijn slaapkamer. Hij wordt opgevolgd door zijn broer Bhumibol als koning Rama IX.
  • De temperatuur op 17 maart 1969 lag tussen -1,0 °C en 1,5 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 2,3 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1969: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,8 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Verkiezing van Gustav Heinemann tot derde bondspresident van West-Duitsland.
    • 10 maart » James Earl Ray, de moordenaar van Martin Luther King, wordt veroordeeld tot 99 jaar gevangenisstraf.
    • 15 juni » Georges Pompidou wordt gekozen tot president van Frankrijk.
    • 20 juli » Landing van Apollo 11 op de maan.
    • 29 oktober » In ARPANET wordt de eerste verbinding tussen twee computers gemaakt.
    • 17 november » In Helsinki gaan de SALT I-besprekingen van start.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1885 » Erich von Stroheim, Amerikaans-Oostenrijks filmacteur en -regisseur († 1957)
  • 1891 » Jaap Stotijn, Nederlands hoboïst en muziekpedagoog († 1970)
  • 1895 » Edwin Argo, Amerikaans ruiter († 1962)
  • 1896 » Veno Pilon, Sloveens kunstschilder († 1970)
  • 1903 » Joe Valachi, Amerikaans crimineel († 1971)
  • 1904 » Ellen Church, 's werelds eerste stewardess († 1965)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Beerda

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beerda.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beerda.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beerda (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I472012.php : benaderd 12 februari 2026), "Reintje Reints Beerda (1895-1969)".