Stamboom Eijsermans » Maria Cornelia Adriana de Beer (1916-1955)

Persoonlijke gegevens Maria Cornelia Adriana de Beer 


Gezin van Maria Cornelia Adriana de Beer

Zij is getrouwd met Ludovicus Franciscus Pistorius.

Zij zijn getrouwd op 4 oktober 1939 te Tilburg, zij was toen 23 jaar oud.

BruidegomLudovicus Franciscus Pistorius
Leeftijd22
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomFranciscus Antonius Pistorius
Moeder bruidegomPhilomena Paulina Jongbloets
BruidMaria Cornelia Adriana de Beer
Leeftijd23
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidAdrianus Joannes de Beer
Moeder bruidCornelia Philomena Elisabeth Pistoirus
Datum huwelijk04-10-1939
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1939
Toegangsnr.405
Inv.nr.553
Aktenummer631

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Cornelia Adriana de Beer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Cornelia Adriana de Beer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Cornelia Adriana de Beer

Maria Cornelia Adriana de Beer
1916-1955

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 februari 1916 lag tussen 2,7 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 4,9 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
    • 18 april » Oprichting van de Mexicaanse voetbalclub CF Atlante.
    • 19 september » De Force Publique onder Charles Tombeur verslaat het leger van Duits-Oost-Afrika in de Slag bij Tabora.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
    • 15 december » Einde van de Slag om Verdun.
  • De temperatuur op 4 oktober 1939 lag tussen 1,8 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 9,9 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 10 augustus » Het demissionaire kabinet-Colijn V wordt, na slechts 16 dagen geregeerd te hebben, vervangen door kabinet-De Geer II.
    • 31 augustus » Operatie Himmler gaat van start. Een Duits radiostation wordt door in Pools legeruniform geklede SS-officieren aangevallen om zo de inval van Nazi-Duitsland op Polen de dag erna te rechtvaardigen.
    • 1 september » Nazi-Duitsland valt Polen binnen bij Westerplatte (Fall Weiss): begin van de Tweede Wereldoorlog.
    • 8 oktober » Duitsland annexeert westelijk Polen.
    • 9 november » Venlo-incident, Twee Engelse spionnen werden vanaf Nederlands grondgebied bij de grensovergang Venlo-Herongen ontvoerd naar nazi-Duitsland door een Duits overvalcommando. Hierdoor werd Nederland, toen nog neutraal, zijdelings betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
    • 26 november » Het Sovjet-Russische leger bombardeert eigen gebied dicht bij de Finse grens en geven de Finnen hiervan de schuld.
  • De temperatuur op 22 februari 1955 lag tussen -7,0 °C en -0,1 °C en was gemiddeld -3,9 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (78%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1955: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,7 miljoen inwoners.
    • 18 april » De term derde wereld wordt voor het eerst gebruikt door de Indonesische president Soekarno tijdens een speech.
    • 20 mei » De Benelux-landen presenteren het Benelux-Memorandum aan de andere lidstaten van de EGKS.
    • 11 juni » Tijdens de 24 uur van Le Mans komen 83 mensen om het leven nadat de auto van Pierre Levegh uit de baan raakt. Na het ongeluk wordt autosport verboden in Frankrijk, West-Duitsland en Zwitserland. Het verbod in Zwitserland bestaat nog steeds.
    • 12 augustus » In Zuid-Soedan wordt de uitzonderingstoestand uitgeroepen.
    • 14 september » Oprichting van het Aartsbisdom Ouagadougou en het bisdom Koudougou in Opper-Volta.
    • 15 november » Opening van de Kirovsko-Vyborgskaja-lijn, het eerste metrotracé van de metro van Sint-Petersburg.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1942 » Stefan Zweig (60), Oostenrijks schrijver
  • 1943 » Hans Scholl (24), Duits verzetsstrijder in de Tweede Wereldoorlog
  • 1943 » Sophie Scholl (21), Duits studente en verzetsstrijdster in de Tweede Wereldoorlog
  • 1945 » Henk Feldmeijer (34), Nederlands nationaalsocialistisch politicus
  • 1945 » Jan van Hout (36), Nederlands wielrenner en verzetsstrijder
  • 1971 » Rudolf Mauersberger (82), Duits componist en cantor

Over de familienaam De Beer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Beer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Beer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Beer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I471932.php : benaderd 28 december 2025), "Maria Cornelia Adriana de Beer (1916-1955)".