Stamboom Eijsermans » Franciscus Cornelis van Gestel (1869-????)

Persoonlijke gegevens Franciscus Cornelis van Gestel 


Gezin van Franciscus Cornelis van Gestel

Hij is getrouwd met Cornelia Maria Jansen.

Zij zijn getrouwd te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1900
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 20-06-1900
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Francis van Gestel
Moeder van de bruidegom
Johanna de Kort
Bruidegom
Franciscus Cornelis van Gestel geboren 04-07-1869 te Tilburg
Bruid
Cornelia Maria Jansen geboren 04-05-1872 te Tilburg
Vader van de bruid
Andreas Jansen
Moeder van de bruid
Johanna Maria Leenhouwers
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1900, archiefnummer 50, inventarisnummer 7747, aktenummer 177
Gemeente: Tilburg
Periode: 1900
Fout melden

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Cornelis van Gestel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Cornelis van Gestel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Cornelis van Gestel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 juli 1869 lag rond de 21,5 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
    • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Gestel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I46841.php : benaderd 27 december 2025), "Franciscus Cornelis van Gestel (1869-????)".