Stamboom Eijsermans » Aleijda Hubertina Meijer (± 1839-1918)

Persoonlijke gegevens Aleijda Hubertina Meijer 

  • Zij is geboren rond 1839.
  • Zij is overleden op 9 februari 1918 in Oss.
    Overlijdensregister 1918
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensakte
    Plaats: Oss
    Overledene
    Alijda Hubertina Meijer overleden op 09-02-1918
    Weduwe van Joachim Adrianus Schoenmakers
    Vader: Adriaan Meijer
    Moeder: ida van Buren
    Bronvermelding
    Overlijdensregister 1918, archiefnummer 550, inventarisnummer 2328, aktenummer 23
    Gemeente: Oss
    Periode: 1918
  • Een kind van Adriaan Meijer en Ida van Buren
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 maart 2023.

Gezin van Aleijda Hubertina Meijer

Zij is getrouwd met Adrianus Schoenmakers.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aleijda Hubertina Meijer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aleijda Hubertina Meijer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aleijda Hubertina Meijer

Adriaan Meijer
± 1810-????
Ida van Buren
± 1810-????

Aleijda Hubertina Meijer
± 1839-1918



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 februari 1918 lag tussen 6,1 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
    • 4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
    • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
    • 3 juni » Bij Château Thierry aan de Marne stoten de Duitse troepen op de gezamenlijke strijdkrachten van de Verenigde Staten en Frankrijk. Het offensief loopt dood.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 4 december » De Amerikaanse president Woodrow Wilson vaart naar Versailles voor de vredesbesprekingen van de Eerste Wereldoorlog. Hij is hiermee de eerste Amerikaanse president die naar het buitenland reist terwijl hij in functie is.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Meijer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meijer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meijer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meijer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I460281.php : benaderd 28 december 2025), "Aleijda Hubertina Meijer (± 1839-1918)".