Stamboom Eijsermans » Wilhemina van Geloven (1863-1938)

Persoonlijke gegevens Wilhemina van Geloven 

  • Zij is geboren op 12 november 1863 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 10 september 1938 in Tilburg, zij was toen 74 jaar oud.
    Overlijdensakte Wilhelmina van Geloven Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1938
    CodeTLB_O_1938
    Periode register1938
    Aktenummer599

    OverledeneWilhelmina van Geloven
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden10-09-1938
    Geslachtv
    Leeftijd74

    RelatieHubertus Rutten

    VaderJohannes Antonius van Geloven

    MoederMaria Elisabeth van Pelt
  • Een kind van Johannes Antonius van Geloven en Maria Elizabeth van Pelt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 augustus 2011.

Gezin van Wilhemina van Geloven

Zij is getrouwd met Hubertus Rutten.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1889 te Tilburg, zij was toen 25 jaar oud.

Huwelijksakte Hubertus Rutten 08-05-1889 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1889
Code TB_H_1889
Periode register 1889
Aktenummer 44
Plaats Tilburg
Datum 08-05-1889

Bruidegom Hubertus Rutten
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 21-02-1864
Leeftijd 25 jaar

Bruid Wilhelmina van Geloven
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 12-11-1863
Leeftijd 25 jaar

Vader bruidegom David Antonie Rutten

Moeder bruidegom Elisabeth Cools

Vader bruid Johannes Antonius van Geloven

Moeder bruid Maria Elisabeth van Pelt

Notities over Wilhemina van Geloven

Geboorteakte Wilhelmina van Geloven Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
RegisternaamGeboorteregister 1863
CodeTLB_G_1863
Periode register1863
Aktenummer499

KindWilhelmina van Geloven
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum12-11-1863
Geslachtv

VaderJohannes Antonius van Geloven

MoederMaria Elisabeth van Pelt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhemina van Geloven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhemina van Geloven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhemina van Geloven

Wilhemina van Geloven
1863-1938

1889

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 november 1863 lag rond de 7,9 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.
    • 14 oktober » Alfred Nobel verkrijgt octrooi op nitroglycerine.
  • De temperatuur op 8 mei 1889 lag rond de 20,8 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 58%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 3 april » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen.
    • 24 mei » Paus Leo XIII benoemt zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Petrus Lambertus Goossens.
    • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
    • 8 november » Montana wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
  • De temperatuur op 10 september 1938 lag tussen 10,2 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 24 februari » De Amerikaanse firma DuPont brengt de eerste tandenborstel gemaakt van nylon op de markt.
    • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
    • 10 augustus » In de Colombiaanse stad Bogotá wordt het Estadio El Campín officieel in gebruik genomen met de interlandwedstrijd tussen Colombia en Ecuador.
    • 28 augustus » Tweede Wereldoorlog - het concentratiekamp Mauthausen wordt geopend.
    • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
    • 31 december » De Amerikaan Rolla Neil Harger ontwikkelt de Drunkometer, een apparaat dat sporen van alcohol in adem kan detecteren.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Geloven


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I45951.php : benaderd 25 december 2025), "Wilhemina van Geloven (1863-1938)".