Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Maria Geboers (1891-????)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Maria Geboers 

  • Zij is geboren op 11 mei 1891 in Oisterwijk.
    Geboorteakte Wilhelmina Maria Geboers Oisterwijk

    GemeenteOisterwijk
    Brontypeboek
    Archiefnummer915
    Deelnummer010
    RegisternaamGeboorteregister 1891
    Periode register1891
    Aktenummer26

    KindWilhelmina Maria Geboers
    GeboorteplaatsOisterwijk
    Geboortedatum11-05-1891
    Geslachtv

    VaderJan Baptist Geboers

    MoederMaria Theresia Mallens
  • Een kind van Jan Baptist Geboers en Maria Theresia Mallens
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 juni 2013.

Gezin van Wilhelmina Maria Geboers

Zij is getrouwd met Lambert Bekkers.

Zij zijn getrouwd op 23 november 1910 te Oisterwijk, zij was toen 19 jaar oud.

Huwelijksakte Lambert Bekkers 23-11-1910 Oisterwijk

GemeenteOisterwijk
Brontypeboek
Archiefnummer915
Deelnummer20
RegisternaamHuwelijksregister 1910
Periode register1910
Aktenummer25
PlaatsOisterwijk
Datum23-11-1910

BruidegomLambert Bekkers
GeboorteplaatsOisterwijk
Geboortedatum29-09-1879
Leeftijd31

BruidWilhelmina Maria Geboers
GeboorteplaatsOisterwijk
Geboortedatum11-05-1891
Leeftijd19

Vader bruidegomCarel Bekkers

Moeder bruidegomJohanna Maria de Cort

Vader bruidJan Baptist Geboers

Moeder bruidMaria Theresia Mallens

Kind(eren):

  1. Carel Bekkers  ± 1911-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Maria Geboers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Maria Geboers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Maria Geboers

Wilhelmina Maria Geboers
1891-????

1910
Carel Bekkers
± 1911-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 mei 1891 lag rond de 20,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 64%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
    • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
    • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
    • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
    • 3 november » De Gazet van Antwerpen publiceert haar allereerste uitgave.
    • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
  • De temperatuur op 23 november 1910 lag tussen -2,3 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 28 mei » Ralph Craig loopt met 21,2 seconden een wereldrecord op de 200 meter.
    • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Geboers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Geboers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Geboers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Geboers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I45362.php : benaderd 26 december 2025), "Wilhelmina Maria Geboers (1891-????)".