Stamboom Eijsermans » Francois Corneille van Amelsfort (1875-1945)

Persoonlijke gegevens Francois Corneille van Amelsfort 

  • Hij is geboren op 18 september 1875 in Leuven (België).
  • Hij is overleden op 5 november 1945 in Tilburg, hij was toen 70 jaar oud.
    Overlijdensakte Francois Corneille van Amelsfort Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1945
    Code TLB_O_1945
    Periode register 1945
    Aktenummer 1357
    Diversen Weduwnaar van Petronella Geerts.

    Overledene Francois Corneille van Amelsfort
    Geboorteplaats Leuven (België)
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 05-11-1945
    Geslacht m
    Leeftijd 70 jaren

    Relatie Philomena Reijne

    Vader Jean van Amelsfort

    Moeder Anna Cornelia Geerts
  • Een kind van Johannes van Amersfort en Anna Cornelia Geerts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 juni 2023.

Gezin van Francois Corneille van Amelsfort

(1) Hij is getrouwd met Philomena Anna Reijne.

Zij zijn getrouwd op 9 oktober 1912 te Tilburg, hij was toen 37 jaar oud.Bron 1

Huwelijksakte Francois Corneille van Amelsfort 09-10-1912 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1912
Code TB_H_1912
Periode register 1912
Aktenummer 282
Plaats Tilburg
Datum 09-10-1912
Diversen eerdere partner: Petronella Geerts

Bruidegom Francois Corneille van Amelsfort
Geboorteplaats Leuven (België)
Leeftijd 37 jaar

Bruid Philomena Anna Reijne
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 34 jaar

Vader bruidegom Jean van Amelsfort

Moeder bruidegom Anne Cornelie Geerts

Vader bruid Johanes Cornelis Reijne

Moeder bruid Regina van Hest

Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Petronella Geerts.

Zij zijn getrouwd op 9 september 1928 te Tilburg, hij was toen 52 jaar oud.

Huwelijksakte Francois Corneille van Amelsfort 09-09-1908 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1908
Code TB_H_1908
Periode register 1908
Aktenummer 263
Plaats Tilburg
Datum 09-09-1908

Bruidegom Francois Corneille van Amelsfort
Geboorteplaats Leuven (België)
Leeftijd 32 jaar

Bruid Petronella Geerts
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 27 jaar

Vader bruidegom Jean van Amelsfort

Moeder bruidegom Anna Cornelia Geerts

Vader bruid Franciscus Nicolaas Geerts

Moeder bruid Maria Catharina Teurlings

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francois Corneille van Amelsfort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Francois Corneille van Amelsfort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Francois Corneille van Amelsfort

Francois Corneille van Amelsfort
1875-1945

(1) 1912
(2) 1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huwelijkakte 1912 Tilburg, aktenr 282

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 september 1875 lag rond de 25,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
    • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
    • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
  • De temperatuur op 9 september 1928 lag tussen 13,8 °C en 28,0 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 8,9 mm neerslag. Er was 9,1 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Mickey Mouse heeft zijn eerste optreden in de tekenfilm Plane Crazy.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 18 november » Mickey Mouse speelt in de eerste tekenfilm met synchroon geluid, Steamboat Willie van Walt Disney.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend
  • De temperatuur op 5 november 1945 lag tussen 5,0 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 8,3 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Syrië en Egypte verklaren de oorlog aan Duitsland.
    • 8 april » Zutphen is bevrijd door Canadezen en de Canadezenbrug is later naar hen genoemd.
    • 11 juni » De laatste Duitse troepen op Schiermonnikoog worden afgevoerd.
    • 17 juli » Schilder Han van Meegeren wordt gearresteerd wegens het onder de naam Vermeer verkopen van eigen schilderwerken, waaronder Emmausgangers aan museum Boymans.
    • 17 augustus » Onafhankelijkheid Nederlands-Indië
    • 17 oktober » Na een massademonstratie in Buenos Aires (Argentinië) wordt Juan Perón vrijgelaten uit de gevangenis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Amelsfort


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I4489.php : benaderd 25 december 2025), "Francois Corneille van Amelsfort (1875-1945)".