Stamboom Eijsermans » Pierre Corneille Verbunt (± 1784-1863)

Persoonlijke gegevens Pierre Corneille Verbunt 

  • Hij is geboren rond 1784 in Oosterhout.
  • Hij is overleden op 19 september 1863 in Dongen.
    Overlijdensakte Pieter Verbunt Dongen

    GemeenteDongen
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1863
    CodeDNG_O_1863
    Periode register1863
    Aktenummer61

    OverledenePieter Verbunt
    GeboorteplaatsOosterhout
    Plaats overlijdenDongen
    Datum overlijden19-09-1863
    Geslachtm
    Leeftijd79 jaar

    RelatieJacoba Elands

    VaderCornelis Verbunt

    MoederPetronella Broeders
  • Een kind van Cornelis Verbunt en Petronella Broeders
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 december 2013.

Gezin van Pierre Corneille Verbunt

Hij is getrouwd met Jeanne Jacqueline Elands.

Zij zijn getrouwd op 12 oktober 1811 te Dongen.

Huwelijksakte Pierre Corneille Verbunt 12-10-1811 Dongen

GemeenteDongen
Brontypeboek
RegisternaamCombinatieregister 1811
CodeDNG_GHO_1811
Periode register1811
Aktenummer144
PlaatsDongen
Datum12-10-1811

BruidegomPierre Corneille Verbunt
Leeftijd27 jaar

BruidJeanne Jacqueline Elands
Leeftijd27 jaar

Vader bruidegomCorneille Verbunt

Moeder bruidegomPetronelle Broeders

Vader bruidCorneille Elands

Moeder bruidCatharine Hopmans

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pierre Corneille Verbunt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pierre Corneille Verbunt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pierre Corneille Verbunt

Cornelis Verbunt
± 1755-????

Pierre Corneille Verbunt
± 1784-1863

1811

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 oktober 1811 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1811: Bron: Wikipedia
    • 21 februari » Ontdekking van chloor wereldkundig gemaakt door Humphry Davy.
    • 5 juli » Venezuela is het eerste Zuid-Amerikaanse land dat zich onafhankelijk verklaart van Spanje.
    • 18 augustus » Bij keizerlijk decreet beveelt de Franse keizer Napoleon een ieder in Nederland die nog geen geslachtsnaam heeft binnen een jaar een geslachtsnaam aan te nemen.
    • 18 november » Napoleon Bonaparte voert in de Lage Landen de burgerlijke stand in.
    • 16 december » Zwaarste geregistreerde aardbeving in de Verenigde Staten, bij New Madrid (Missouri).
  • De temperatuur op 19 september 1863 lag rond de 14,8 °C. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
    • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
    • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verbunt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verbunt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verbunt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verbunt (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I445063.php : benaderd 26 december 2025), "Pierre Corneille Verbunt (± 1784-1863)".