Stamboom Eijsermans » Karel Petrus van der Eijken

Persoonlijke gegevens Karel Petrus van der Eijken 


Gezin van Karel Petrus van der Eijken

Hij is getrouwd met Anna Maria Teurlings.

Zij zijn getrouwd op 24 oktober 1889 te Grave.

BruidegomKarel Petrus van der Eijken
Geboorteplaats's-Hertogenbosch
Vader bruidegomPetrus Nicolaas Johannes van der Eijken
Moeder bruidegomAntonetta van Lith
BruidAnna Maria Teurlings
GeboorteplaatsVeen (Duitsland)
Vader bruidWilhelm Teurlings
Moeder bruidElisabeth van Loock
Soort registratiehuwelijksakte
Aktenummer10
PlaatsGrave
Datum huwelijk24-10-1889
Periode1889
DeelHuwelijksregister Grave 1889
Toegangsnr.50
Inv.nr.3186

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Karel Petrus van der Eijken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Karel Petrus van der Eijken

Hermina Theunissen
± 1815-????
Antonetta Lith
± 1845-????

Karel Petrus van der Eijken

1889

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 oktober 1889 lag rond de 8,4 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuiden. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Herman Hollerith krijgt octrooi op de tabelleermachine.
    • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
    • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
    • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
    • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
    • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.

Over de familienaam Van der Eijken


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I444559.php : benaderd 27 december 2025), "Karel Petrus van der Eijken".