Stamboom Eijsermans » Adriana Smulders (-1852)

Persoonlijke gegevens Adriana Smulders 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 5 juli 1852 in Zevenbergen.
    Overlijdensakte Adriana Smulders Zevenbergen
    Gemeente Zevenbergen
    Brontype boek
    Archief Regionaal Archief West-Brabant
    Registernaam Overlijdensregister 1852
    Code RAW003000209
    Periode register 1852
    Aktenummer 44

    Overledene Adriana Smulders
    Plaats overlijden Zevenbergen
    Datum overlijden 05-07-1852

    Relatie

    Vader Adrianus Johannes Smulders

    Moeder Anna de Leeuw
  • Een kind van Adrianus Joannes Smulders en Anna de Leeuw
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 december 2013.

Gezin van Adriana Smulders

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Smulders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Smulders

Adrianus Smulders
± 1785-????
Johannes de Leeuw
± 1800-????
Anna de Leeuw
± 1810-1863

Adriana Smulders
-1852


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juli 1852 lag rond de 26,2 °C. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • Van 1 november 1849 tot 19 april 1853 was er in Nederland het kabinet Thorbecke I met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1852: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De Franse grondwet van 1852 wordt afgekondigd.
    • 17 januari » De Britten erkennen de Boerenstaat Transvaal.
    • 21 februari » Oprichting van de Vereeniging ten behoeve der Arbeidersklasse te Amsterdam, de eerste woningbouwvereniging van Nederland
    • 9 april » Eedaflegging van de latere koning Leopold II in de Belgische Senaat.
    • 1 juli » Het Haarlemmermeer valt droog.
    • 2 december » Napoleon III wordt keizer van Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Smulders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smulders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smulders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smulders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I444308.php : benaderd 16 februari 2026), "Adriana Smulders (-1852)".