Stamboom Eijsermans » Andeas Henricus Cornelis van Amelsvoort (1906-1974)

Persoonlijke gegevens Andeas Henricus Cornelis van Amelsvoort 

  • Hij is geboren op 25 september 1906 in Tilburg.
    Geboorteakte Andreas Henricus Cornelis van Amelsvoort Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1906
    CodeTB_G_1906
    Periode register1906
    Aktenummer1222

    KindAndreas Henricus Cornelis van Amelsvoort
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum25-09-1906
    Geslachtm

    VaderCornelis van Amelsvoort

    MoederCatharina Mathijsen
  • Hij is overleden op 14 april 1974 in Tilburg, hij was toen 67 jaar oud.
    Bidprentje Andreas Henricus Cornelis van Amelsvoort

    RegisternaamBidprentjes - Letter A
    Diversenfoto op bidprentje

    OverledeneAndreas Henricus Cornelis van Amelsvoort
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Geboortedatum25-09-1906
    Datum overlijden14-04-1974

    RelatieMaria Anna Cornelia van der Aa
  • Een kind van Cornelis van Amelsvoort en Catharina Mathijsen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 november 2013.

Gezin van Andeas Henricus Cornelis van Amelsvoort

Hij is getrouwd met Maria Anna Cornelia van der Aa.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andeas Henricus Cornelis van Amelsvoort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Andeas Henricus Cornelis van Amelsvoort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Andeas Henricus Cornelis van Amelsvoort

Andeas Henricus Cornelis van Amelsvoort
1906-1974



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 september 1906 lag tussen -0,9 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • 4 juli » Goedkeuring van de Priestercongregatie van het Heilig Hart van Jezus door paus Pius X.
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.
  • De temperatuur op 14 april 1974 lag tussen 0,6 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 12,6 uur zonneschijn (91%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 15 mei » Verkiezing van Walter Scheel tot vierde bondspresident van West-Duitsland.
    • 16 mei » Helmut Schmidt wordt gekozen tot bondskanselier van West-Duitsland.
    • 10 juli » Arabische landen heffen hun olieboycot tegen Nederland op.
    • 24 juli » Konstandinos Karamanlis keert terug uit ballingschap om in Griekenland een burgerregering te vormen.
    • 24 juli » Portugal creëert de grondwettelijke mogelijkheid om onafhankelijkheid te verlenen aan de kolonies.
    • 31 augustus » President Hugo Banzer van Bolivia trekt zijn ontslagaanvraag in op verzoek van de strijdkrachten.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Amelsvoort


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I443017.php : benaderd 28 december 2025), "Andeas Henricus Cornelis van Amelsvoort (1906-1974)".