Stamboom Eijsermans » Johanna Petronella Fick (1873-1932)

Persoonlijke gegevens Johanna Petronella Fick 

  • Zij is geboren op 29 augustus 1873 in Tilburg.
    Geboorteakte Johanna Petronella Fick Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1873
    Code TLB_G_1873
    Periode register 1873
    Aktenummer 650

    Kind Johanna Petronella Fick
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 29-08-1873
    Geslacht v

    Vader Johannes Fredericus Fick

    Moeder Johana van de Avoort
  • Zij is overleden op 3 november 1932 in Tilburg, zij was toen 59 jaar oud.
    Overlijdensakte Johanna Petronella Fick Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1932
    Code TLB_O_1932
    Periode register 1932
    Aktenummer 623

    Overledene Johanna Petronella Fick
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 03-11-1932
    Geslacht v
    Leeftijd 59

    Relatie Jacobus van Beek

    Vader Johannes Fredericus Fick

    Moeder Johanna van de Avoort
  • Een kind van Johannes Fredericus Fick en Johanna van der Avoort
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 maart 2011.

Gezin van Johanna Petronella Fick

Zij is getrouwd met Jacobus van Beek.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Petronella Fick?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Petronella Fick

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Petronella Fick


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 augustus 1873 lag rond de 11,0 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 1 april » Het Britse stoomschip Atlantic zinkt voor de kust van Nova Scotia, 547 mensen komen om.
    • 27 oktober » Joseph Glidden vraagt octrooi aan op prikkeldraad.
  • De temperatuur op 3 november 1932 lag tussen 6,4 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
    • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 20 mei » Amelia Earhart begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan door een vrouwelijke piloot.
    • 18 juli » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Padang in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 23 september » Het koninkrijk Hedjaz en het sultanaat Nadjd worden samengevoegd tot het koninkrijk Saoedi-Arabië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Fick

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Fick.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Fick.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Fick (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I43980.php : benaderd 26 december 2025), "Johanna Petronella Fick (1873-1932)".