De temperatuur op 4 maart 1904 lag tussen -0,8 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 3,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
17 februari » Première van de opera Madama Butterfly van Giacomo Puccini in het Teatro alla Scala in Milaan.
26 april » De Bell Telephone Company vestigt zich in Antwerpen.
16 juni » Op deze dag speelt het boek Ulysses van James Joyce zich af.
4 juli » Oprichting van de Duitse voetbalclub Borussia Fulda.
10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
15 november » Gillette verwerft patent op het veiligheidsscheermes
Dag van overlijden 30 juni 1983
De temperatuur op 30 juni 1983 lag tussen 12,4 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 5,5 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
5 juni » U2 geeft een concert in het Red Rocks amfitheater, de opname van hun song Sunday Bloody Sunday wordt later gebruikt als videoclip voor het nummer.
21 juni » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland brengt in Hannover het wereldrecord op de 200 meter vrije slag op 1.48,28.
20 augustus » In Amsterdam steekt een 16-jarige skinhead de 15-jarige Kerwin Duinmeijer neer. Kerwin overlijdt een dag later in het ziekenhuis.
8 november » Uit handen van koning Boudewijn van België ontvangt de dichter Lucebert de Prijs der Nederlandse Letteren.
3 december » Kardinaal Johannes Willebrands wordt als aartsbisschop van Utrecht opgevolgd door zijn coadjutor Adrianus Simonis.
10 december » Lech Wałęsa krijgt de Nobelprijs voor de Vrede. Zijn echtgenote neemt de prijs in ontvangst.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I439246.php : benaderd 24 oktober 2026), "Johannes van Keulen (1904-1983)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.