Stamboom Eijsermans » Antonie van Iersel

Persoonlijke gegevens Antonie van Iersel 


    Gezin van Antonie van Iersel

    Hij is getrouwd met Theodora van Hulten.

    Zij zijn getrouwd

    RIN MH:F500941
    _UID 51EBE96FC3789730F00224D8219676A8

    Kind(eren):

    1. Antonia van Iersel  1798-???? 


    Notities over Antonie van Iersel

    SURN van Iersel
    _UID 51EBE96FC2EB8730D00224D8219676A8

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonie van Iersel?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Antonie van Iersel

    Antonie van Iersel



    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Iersel


    De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I439071.php : benaderd 27 december 2025), "Antonie van Iersel".