Stamboom Eijsermans » Bregetha Johanna Heerkens (1917-1987)

Persoonlijke gegevens Bregetha Johanna Heerkens 


Gezin van Bregetha Johanna Heerkens

Zij is getrouwd met Anthony Verweij.

Zij zijn getrouwd

RIN MH:F500755
_UID 51D587BDB8846619400224D82196745C

Notities over Bregetha Johanna Heerkens

_UPD 4 JUL 2013 15:33:33 GMT -0500
SURN Heerkens
_UID 51D587BD8AD9D619100224D82196745C

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Bregetha Johanna Heerkens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 mei 1917 lag tussen 9,9 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 13,4 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 8 maart » De februarirevolutie begint in Petrograd (Sint-Petersburg), Rusland (23 februari op de juliaanse kalender).
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 20 april » Benoeming van Eugenio Pacelli tot nuntius in Beieren.
    • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
    • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
  • De temperatuur op 5 januari 1987 lag tussen 4,9 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
    • 6 maart » De veerboot Herald of Free Enterprise, kapseist, net nadat hij de haven van Brugge verliet, op weg naar zijn thuishaven. Van de 539 reizigers aan boord vinden er 139 de dood door verdrinking.
    • 26 juli » De Ierse wielrenner Stephen Roche wint de Ronde van Frankrijk.
    • 19 augustus » Bloedbad in Hungerford.
    • 19 oktober » Beurscrisis, bekend onder de naam Zwarte maandag.
    • 28 oktober » Bomincident tijdens de EK-voetbal kwalificatiewedstrijd tussen Nederland en Cyprus. Ondanks hevig protest van de Griekse voetbalbond wordt de uitslag niet omgezet in een reglementaire 0-2 nederlaag voor Oranje, maar mag volgens de UEFA de wedstrijd overgespeeld worden. Hierdoor kwalificeert Oranje zich alsnog voor het toernooi in 1988 in Duitsland, en wordt Europees Kampioen.
    • 16 december » Het Nederlands voetbalelftal sluit de kwalificatiereeks voor het EK voetbal 1988 af met een 3-0 zege op Griekenland. Invaller Hans Gillhaus scoort drie keer.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heerkens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Heerkens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Heerkens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Heerkens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I438720.php : benaderd 7 oktober 2026), "Bregetha Johanna Heerkens (1917-1987)".