Stamboom Eijsermans » Johannes Cornelis Augustinus de Groot (1940-1940)

Persoonlijke gegevens Johannes Cornelis Augustinus de Groot 

  • Hij is geboren op 16 april 1940 in Berkel-Enschot.
  • Hij is overleden op 17 april 1940 in Berkel-Enschot.
    Overlijdensakte Johannes Cornelis Augustinus de Groot Berkel-Enschot
    Gemeente Berkel-Enschot
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1940
    Code BKE_O_1940
    Periode register 1940
    Aktenummer 6

    Overledene Johannes Cornelis Augustinus de Groot
    Geboorteplaats Berkel-Enschot
    Plaats overlijden Berkel-Enschot
    Datum overlijden 17-04-1940
    Geslacht m
    Leeftijd 1 dag

    Relatie

    Vader Johannes Cornelis de Groot

    Moeder Wilhelmina Maria Cornelia van Dun
  • Een kind van Johannes Cornelis de Groot en Wilhelmina Maria Cornelia van Dun
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 oktober 2013.

Gezin van Johannes Cornelis Augustinus de Groot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Cornelis Augustinus de Groot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Cornelis Augustinus de Groot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Cornelis Augustinus de Groot

Adrianus de Groot
± 1880-????

Johannes Cornelis Augustinus de Groot
1940-1940


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 16 april 1940 lag tussen 0,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 9,2 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 30 januari » De zesde Elfstedentocht wordt verreden.
    • 26 maart » De vliegers Noomen en De Vries halen in hun Fokker G.I-jachtkruiser een Whitley-bommenwerper van de Britse RAF neer die het Nederlandse luchtruim schendt.
    • 13 mei » Winston Churchill houdt zijn "Bloed, zwoegen, tranen en zweet" speech in het Engelse Lagerhuis.
    • 15 mei » Tweede Wereldoorlog: Duitse inval in Noord-Frankrijk.
    • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
    • 7 november » De Tacoma Narrows Bridge ("Galloping Gertie") stort in door hevige resonantie opgewekt door de wind.
  • De temperatuur op 17 april 1940 lag tussen 0,9 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 8,3 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
    • 7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
    • 14 november » Bombardement op Coventry.
    • 23 november » Het eerste (illegale) nummer van De Waarheid verschijnt in een oplage van 6.000 exemplaren.
    • 6 december » Duitse aanvalsschepen laten vijf geallieerde koopvaardijschepen zinken voor de kust van Nauru.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Groot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Groot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Groot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Groot (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I436391.php : benaderd 17 februari 2026), "Johannes Cornelis Augustinus de Groot (1940-1940)".