Stamboom Eijsermans » Adriaan van den Bosch (± 1905-)

Persoonlijke gegevens Adriaan van den Bosch 


Gezin van Adriaan van den Bosch

Hij is getrouwd met Johanna Maria van den Langenberg.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1933 te Udenhout.

Huwelijksakte Adriaan van den Bosch 03-08-1933 Udenhout

GemeenteUdenhout
Brontypeboek
RegisternaamHuwelijksregister 1933
CodeUDH_H_1933
Periode register1933
Aktenummer14
PlaatsUdenhout
Datum03-08-1933

BruidegomAdriaan van den Bosch
GeboorteplaatsUdenhout
Leeftijd28

BruidJohanna Maria van de Langenberg
GeboorteplaatsUdenhout
Leeftijd29

Vader bruidegomCornelis van den Bosch

Moeder bruidegomGoverdina Erckeland

Vader bruidWilhelmus van de Langenberg

Moeder bruidAdriana van Dun

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan van den Bosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan van den Bosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan van den Bosch

Adriaan van den Bosch
± 1905-????

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1933 lag tussen 10,7 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 18,0 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
    • 10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 4 maart » Franklin Delano Roosevelt wordt beëdigd als 32e president van de Verenigde Staten. In zijn acceptatie verwijst hij naar de Grote Depressie, met zijn "We have nothing to fear, but fear itself" toespraak.
    • 14 maart » Quincy Jones, Amerikaans muziekproducer
    • 24 maart » Via het 'Ermächtigungsgesetz' wordt Adolf Hitler dictator van Duitsland.

Over de familienaam Van den Bosch


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I434919.php : benaderd 28 december 2025), "Adriaan van den Bosch (± 1905-)".