De temperatuur op 3 juni 1918 lag tussen 9,6 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 0,7 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
13 september » Treinramp bij Weesp. Door zware regenval, waarbij de spoordijk bij de brug over het, toenmalige Merwedekanaal bij Weesp verzadigd raakt, glijd een passagierstrein uit Amersfoort naar Amsterdam met rails en al van de dijk. Er vallen 41 doden en 42 gewonden.
28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
Dag van overlijden 10 november 1993
De temperatuur op 10 november 1993 lag tussen 6,9 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 14,0 mm neerslag gedurende 19,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
17 maart » De Colombiaanse regering heeft de voorwaarden geaccepteerd voor overgave van Pablo Escobar, leider van het Medellin-drugskartel. De voortvluchtige drugsbaron eist de bescherming van zijn familieleden, een eigen telefoon en een eigen keuken in de gevangenis "om vergiftigingsgevaar te voorkomen".
20 maart » Door brand in het gebouw van de Nederlandse Dagblad Unie, met een stroomstoring tot gevolg, verschijnt het Algemeen Dagblad met een noodeditie.
10 juli » Benoeming van Frans Wiertz tot bisschop van Roermond in Nederland.
13 augustus » Italië trekt zijn troepen terug uit Mogadishu uit protest tegen het gewelddadige optreden van de Amerikaanse soldaten in Somalië, zegt de bevelhebber van het Italiaanse VN-contingent, generaal Bruno Moi.
31 oktober » Oskar Lafontaine treedt af als president van de Bondsraad.
13 december » De Angolese verzetsbeweging UNITA besluit het overleg met de regering in de Zambiaanse hoofdstad Lusaka te boycotten, nadat UNITA-leider Jonas Savimbi bij een luchtaanval ternauwernood aan de dood zou zijn ontsnapt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I432423.php : benaderd 14 oktober 2026), "Jacoba Johanna Mechelina Vugts (1918-1993)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.