Stamboom Eijsermans » Catharina Kivits (1911-1997)

Persoonlijke gegevens Catharina Kivits 


Gezin van Catharina Kivits

Zij is getrouwd met Adrianus Maria Johannes Wouters.

Zij zijn getrouwd.

RIN MH:F32
_UID 02C214E9-65F2-4FD7-A2ED-9F847ECB3B92
_UPD 22 MAR 2009 15:42:17 GMT+1

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Catharina Kivits

_UID 2D21FC82-1F0D-4309-AF28-118B162B95BA
_UPD 28 DEC 2011 15:39:15 GMT+1
SURN Kivits

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Kivits?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Kivits

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Kivits


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juni 1911 lag tussen 13,0 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 13,7 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Première van de opera Der Rosenkavalier van Richard Strauss in Dresden.
    • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
    • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
    • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
    • 7 september » Franse rechercheurs arresteren Guillaume Apollinaire op verdenking van diefstal van de Mona Lisa.
    • 27 november » Paus Pius X creëert 19 nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse Redemptorist pater Willem Marinus van Rossum.
  • De temperatuur op 10 oktober 1997 lag tussen 10,7 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 26,3 mm neerslag gedurende 8,2 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (56%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1997: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,6 miljoen inwoners.
    • 11 maart » Paul McCartney wordt geridderd.
    • 28 maart » De rechter-commissaris in Haarlem stelt twee verdachten in bewaring vanwege hun betrokkenheid bij de supportersrellen in Beverwijk.
    • 15 oktober » Lancering van Cassini-Huygens, het eerste ruimtetuig dat in een baan om Saturnus terechtkomt en later een sonde in de atmosfeer van Titan (maan), een maan van Saturnus, laat afdalen.
    • 2 december » Oprichting van het Aartsbisdom Vaduz in Liechtenstein, afgesplitst van het Zwitserse Bisdom Chur.
    • 6 december » Een Russisch Antonov AN-124 vrachtvliegtuig stort neer op een appartementencomplex bij Irkoetsk in Siberië, waarbij 67 personen omkomen.
    • 22 december » Bij het bloedbad van Acteal in Mexico komen 45 kerkgangers om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kivits

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kivits.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kivits.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kivits (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I430794.php : benaderd 14 oktober 2026), "Catharina Kivits (1911-1997)".