Stamboom Eijsermans » Camillus Bernardus van Watteghem (1887-1959)

Persoonlijke gegevens Camillus Bernardus van Watteghem 


Gezin van Camillus Bernardus van Watteghem

Hij is getrouwd met Celesta Maria Elisa Modde.

Zij zijn getrouwd op 23 december 1916 te Wallaceburg, Kent, Ontario (CAN), hij was toen 29 jaar oud.Bron 1


Notities over Camillus Bernardus van Watteghem

emigrated 1916 to Canada

Ships manifest: S.S. Vaderland sailing from port of antwerp June 25 1910,
date of arrival at Ellis Island N.Y: Jul 4 1910
1. No onlist: 19
2.name in full
Family name: Van Watteghem
Given name: Camiel
3.Age
yrs: 23
Mos:/
4.Sex.: m
5.Married or singele: s
6. Calling or occupation: farm lab.
7.Able to
read: y
write: y
8.Nationality: Belgian
9.Race or people: flemish
10.last permanent residence
country:Belgium
city or town: Moerbeke
11. the name and complete address of nearest relative or friend in country whence alien came:
father: Bernard Van Watteghem
Roode sluis Moerbeke
12.Final Destination
State: Ont
city or town: Wallaceburg
13. N) on list: 19
14. Whether having a ticket to such final destination: Yes
15. By whom was passage paid: self
16. whether in possession of 50 $ and if less, how much: 40 $
17. Whether ever before in the United States and if so when and where:/
18. whether to join a relative or friend, and if so, what relative or friend, and his name and complete address: friend Jozef Bogaert, Bex b Walleceburg Ont.
19. ?
20. Whether a polygamist? /
21. whether an anarchist ?: /
22. ?
23. condition of health, mental and physical
24. Deformed or crippled, native, length of time and cause
25. height feet 5 inches 8
26. complexion: fair
27. color of
hair: bl
eyes: gr
28. marks of identification: /
29. place of Birth
country: Belgium
city or town:Moerbeke

.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Camillus Bernardus van Watteghem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Camillus Bernardus van Watteghem

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Camillus Bernardus van Watteghem

Camillus Bernardus van Watteghem
1887-1959

1916

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Courtesy Mr. Drohan David , Sherwood Park , Alberta, (CAN)- http://www3.telus.net/public/drohanda

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 januari 1887 lag rond de 1,3 °C. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 96%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 4 juni » In Parijs wordt het Institute Pasteur opgericht.
    • 21 augustus » Oprichting van de Noorse sociaaldemocratische partij genaamd Det Norske Arbeiderpartiet.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 15 september » De Texelse Courant wordt opgericht.
  • De temperatuur op 23 december 1916 lag tussen 0,6 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 12,7 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Door een zware storm breekt de Zuiderzeedijk op drie plaatsen door.
    • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
    • 1 juli » Eerste Wereldoorlog: eerste dag van de Slag aan de Somme. Op deze dag komen 20.000 soldaten van het Britse leger om, en raken 40.000 gewond. Het einde van de slag is in november.
    • 17 juli » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de eerste editie van de Copa América door naaste concurrent Argentinië in de slotwedstrijd op 0-0 te houden.
    • 30 november » In Boedapest worden keizer Karel I van Oostenrijk en zijn gemalin Zita van Bourbon-Parma met de Stefanskroon tot koning en koningin van Hongarije gekroond.
    • 29 december » Grigori Raspoetin wordt vermoord.
  • De temperatuur op 18 december 1959 lag tussen 4,7 °C en 8,0 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Fidel Castro wordt premier van Cuba na afzetting van president Fulgencio Batista op 1 januari.
    • 31 maart » De 14e dalai lama, Tenzin Gyatso, steekt de grens over naar India en krijgt daar politiek asiel.
    • 19 mei » Het kabinet-De Quay treedt aan.
    • 2 juli » Prinselijk huwelijk van Albert II van België en Paola Ruffo di Calabria.
    • 2 december » Première van de documentaire La Muraille de Chine, geregisseerd door Carlo Lizzani, de eerste film waarbij geuren worden gebruikt.
    • 29 december » De metro van Lissabon wordt in gebruik genomen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Watteghem


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I428193.php : benaderd 29 december 2025), "Camillus Bernardus van Watteghem (1887-1959)".