Stamboom Eijsermans » Antonius Joannes van Erve (1885-1979)

Persoonlijke gegevens Antonius Joannes van Erve 

  • Hij is geboren op 6 november 1885 in Tilburg.
    Geboorteakte Antonius Joannes van Erve Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1885
    CodeTLB_G_1885
    Periode register1885
    Aktenummer912

    KindAntonius Joannes van Erve
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum06-11-1885
    Geslachtm

    VaderJohannes Cornelis van Erve

    MoederCatharina van Beers
  • Hij is overleden op 25 juni 1979 in Tilburg, hij was toen 93 jaar oud.
  • Een kind van Johannes Cornelis van Erve en Catharina Hendrika van Beers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 april 2014.

Gezin van Antonius Joannes van Erve

Hij is getrouwd met Maria Anna Verhoof.

Zij zijn getrouwd op 20 april 1910 te Tilburg, hij was toen 24 jaar oud.

Huwelijksakte Antonius Joannes van Erve 20-04-1910 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1910
Code TB_H_1910
Periode register 1910
Aktenummer 76
Plaats Tilburg
Datum 20-04-1910

Bruidegom Antonius Joannes van Erve
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 24 jaar

Bruid Maria Anna Verhoof
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 24 jaar

Vader bruidegom Johannes Cornelis van Erve

Moeder bruidegom Catharina van Beers

Vader bruid Peter Verhoof

Moeder bruid Johanna Peijen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Joannes van Erve?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Joannes van Erve

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Joannes van Erve

Antonius Joannes van Erve
1885-1979

1910

Maria Anna Verhoof
± 1886-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 november 1885 lag rond de 5,1 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Grover Cleveland wordt beëdigd als 22e president van de Verenigde Staten
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.
  • De temperatuur op 20 april 1910 lag tussen 5,6 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was 9,4 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
    • 1 september » Opening van het Ninian Park in Cardiff.
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 25 juni 1979 lag tussen 10,1 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was 3,4 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1979: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,0 miljoen inwoners.
    • 7 maart » Bokser Rudi Koopmans wint de Europese titel in het halfzwaargewicht door de Italiaan Aldo Travesaro te verslaan in Ahoy'.
    • 16 maart » De Duitse bondspresident Roman Herzog opent te Heidelberg een documentatiecentrum voor Sinti in Duitsland.
    • 15 mei » Luchtmachtofficier Jerry Rawlings leidt in Ghana met zes collega's een coup tegen het zittende regime van generaal Fred Akuffo. Drie voormalige Ghanese militaire staatshoofden worden geëxecuteerd.
    • 20 september » Oprichting van de Poolse voetbalclub Górnik Łęczna.
    • 1 november » De Boliviaanse legerkolonel Albero Natusch zet het elf weken oude burgerbewind van president Walter Guevara opzij en roept zichzelf uit tot president.
    • 4 november » De Amerikaanse ambassade in Teheran wordt bezet: het begin van de Iraanse gijzelingscrisis.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Erve

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Erve.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Erve.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Erve (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I42455.php : benaderd 10 februari 2026), "Antonius Joannes van Erve (1885-1979)".