Stamboom Eijsermans » Maria Catharina Erkelens (± 1835-????)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina Erkelens 


Gezin van Maria Catharina Erkelens

Zij is getrouwd met Passier van Ham.

Zij zijn getrouwd op 11 november 1865 te Oosterhout.

Bruidegom Passier van Ham
Geboorteplaats Oosterhout
Vader bruidegom Cornelis van Ham
Moeder bruidegom Hendrika Christiaanse
Bruid Maria Christina Erkelens
Geboorteplaats Oosterhout
Vader bruid Antonie Erkelens
Moeder bruid Antonia van der Avoird
Datum huwelijk 11-11-1865
Plaats Oosterhout

Bron Huwelijksregister Oosterhout 1865
Toegangsnr. 50
Inv.nr. 5895
Aktenummer 70

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina Erkelens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina Erkelens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina Erkelens

Johannes Erkelens
± 1760-1804

Maria Catharina Erkelens
± 1835-????

1865

Passier van Ham
± 1835-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 november 1865 lag rond de 8,3 °C. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Tennessee neemt een nieuwe grondwet aan waarin slavernij is afgeschaft.
    • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
    • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
    • 5 juli » De eerste maximumsnelheidswet wordt doorgevoerd in Groot-Brittannië.
    • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.

Over de familienaam Erkelens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Erkelens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Erkelens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Erkelens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I42350.php : benaderd 26 december 2025), "Maria Catharina Erkelens (± 1835-????)".