Stamboom Eijsermans » Theodor Wilhelm van Alst (± 1896-????)

Persoonlijke gegevens Theodor Wilhelm van Alst 


Gezin van Theodor Wilhelm van Alst

Hij is getrouwd met Elisabeth Maria van Beurden.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1922 te Tilburg.

BruidegomTheodor Wilhelm van Alst
Leeftijd36
GeboorteplaatsEmmerich (Duitsland)
Vader bruidegomHeinrich van Alst
Moeder bruidegomHelena in 't Veen
BruidElisabeth Maria van Beurden
Leeftijd26
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidHendrikus van Beurden
Moeder bruidGerardina van Iersel
Datum huwelijk09-08-1922
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1922
Toegangsnr.550
Inv.nr.3056
Aktenummer354

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Theodor Wilhelm van Alst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Theodor Wilhelm van Alst

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Theodor Wilhelm van Alst

Heinrich van Alst
± 1865-????
Helena in 't Veen
± 1865-????

Theodor Wilhelm van Alst
± 1896-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 augustus 1922 lag tussen 12,3 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 4,8 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
    • 5 juli » Eerste verkiezingen in Nederland met actief vrouwenkiesrecht.
    • 12 september » Opening van het Stade Marcel Picot in de Franse stad Tomblaine.
    • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
    • 29 november » In de graftombe van farao Toetanchamon wordt een enorme schat gevonden.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.

Over de familienaam Van Alst

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Alst.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Alst.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Alst (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I4215.php : benaderd 27 december 2025), "Theodor Wilhelm van Alst (± 1896-????)".