Stamboom Eijsermans » Johanna Maria van Empel (± 1858-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria van Empel 


Gezin van Johanna Maria van Empel

(1) Zij is getrouwd met Petrus Mermans.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1884 te Tilburg.

Huwelijksakte Petrus Mermans 12-11-1884 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1884
CodeTB_H_1884
Periode register1884
Aktenummer160
PlaatsTilburg
Datum12-11-1884
DiversenEerdere partner bruidegom: Hendrika van den Hout

BruidegomPetrus Mermans
GeboorteplaatsRetie (België)
Geboortedatum21-05-1849
Leeftijd35 jaar

BruidJohanna Maria van Empel
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum20-08-1857
Leeftijd27 jaar

Vader bruidegomJoannes Baptista Mermans

Moeder bruidegomAnna Maria Borgers

Vader bruidLaurens van Empel

Moeder bruidMaria Cornelia Mommers

Kind(eren):

  1. Joanna Maria Mermans  ± 1886-????
  2. Maria Cornelia Mermans  ± 1893-????


(2) Zij is getrouwd met Johannes Cornelis van Gorp.

Zij zijn getrouwd op 17 juli 1924 te Tilburg.

Huwelijksakte Johannes Cornelis van Gorp 17-07-1924 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1924
CodeTB_H_1924
Periode register1924
Aktenummer300
PlaatsTilburg
Datum17-07-1924
DiversenEerdere partner bruidegom: Petronella Reukers. Eerdere partner bruid: Petrus Mermans.

BruidegomJohannes Cornelis van Gorp
GeboorteplaatsHilvarenbeek
Leeftijd66 jaar

BruidJohanna Maria van Empel
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd66 jaar

Vader bruidegomCornelis van Gorp

Moeder bruidegomPetronella Dijkmans

Vader bruidLourens van Empel

Moeder bruidMaria Cornelia Mommers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria van Empel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria van Empel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria van Empel

Gerardus Mommers
± 1798-????
Lourens van Empel
± 1799-????

Johanna Maria van Empel
± 1858-????

(1) 1884
(2) 1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 juli 1924 lag tussen 12,1 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 5,7 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
    • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
    • 1 april » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf voor zijn deelname aan de Bierkellerputsch. Hij zit slechts negen maanden in de gevangenis, waar hij het eerste deel van zijn boek Mein Kampf schrijft.
    • 23 juli » Oprichting van de Deense voetbalclub Esbjerg fB.
    • 30 augustus » Opening van Selhurst Park, een voetbalstadion in het zuiden van de Britse hoofdstad Londen, in de Londense voorstad South Norwood, en de thuishaven van Crystal Palace.
    • 28 december » TIGR, de eerste illegale gewapende verzetsorganisatie tegen het fascisme in Europa wordt opgericht in Triëst (Italië).

Over de familienaam Van Empel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I41836.php : benaderd 26 december 2025), "Johanna Maria van Empel (± 1858-????)".