Stamboom Eijsermans » Joannes Jacobus Josef Peeters (1894-????)

Persoonlijke gegevens Joannes Jacobus Josef Peeters 

  • Hij is geboren op 9 maart 1894 in Tilburg.
    Geboorteakte Joannes Jacobus Josef Peeters Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1894
    CodeTLB_G_1894
    Periode register1894
    Aktenummer241

    KindJoannes Jacobus Josef Peeters
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum09-03-1894
    Geslachtm

    VaderFranciscus Ludovicus Stephanus Peeters

    MoederJohanna Maria Vromans
  • Een kind van Franciscus Ludovicus Stephanus Peeters en Johanna Vromans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 april 2013.

Gezin van Joannes Jacobus Josef Peeters

Hij is getrouwd met Adriana Wilhelmina Broeders.

Zij zijn getrouwd op 1 februari 1917 te Oosterhout, hij was toen 22 jaar oud.

Huwelijksakte Joannes Jacobus Josef Peeters 01-02-1917 Oosterhout

GemeenteOosterhout
Brontypeboek
Archiefnummer2004
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand in Oosterhout
RegisternaamHuwelijksregister 1917
CodeOTH_H_1917
Periode register1917
Aktenummer8
PlaatsOosterhout
Datum01-02-1917

BruidegomJoannes Jacobus Josef Peeters
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd22

BruidAdriana Wilhelmina Broeders
GeboorteplaatsOosterhout
Leeftijd23

Vader bruidegomFranciscus Ludovicus Stephanus Peeters

Moeder bruidegomJohanna Maria Vromans

Vader bruidWillem Broeders

Moeder bruidQuirina Brouwers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Jacobus Josef Peeters?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Jacobus Josef Peeters

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Jacobus Josef Peeters

Franciscus Peeters
± 1830-????
Cornelia Geerts
± 1830-????

Joannes Jacobus Josef Peeters
1894-????

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 maart 1894 lag rond de 4,1 °C. Er was 0.5 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan
  • De temperatuur op 1 februari 1917 lag tussen -16,3 °C en -3,4 °C en was gemiddeld -9,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 1 mei » Oprichting van de Congregatie voor de Oosterse Kerken van de Romeinse Curie door paus Benedictus XV.
    • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
    • 21 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Megiddo. De Slag bij Megiddo is afgelopen en de Ottomanen worden uit Palestina verdreven.
    • 22 november » In Amsterdam wordt de amateurvoetbalclub VV Sloterdijk opgericht.
    • 8 december » De Turken, onder bevel van Erich von Falkenhayn, plannen een aanval op de Britse linies van Edmund Allenby. De Slag om Jeruzalem is begonnen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Peeters

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Peeters.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Peeters.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Peeters (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I414054.php : benaderd 16 februari 2026), "Joannes Jacobus Josef Peeters (1894-????)".