Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Johannes Coppelmans (1846-1923)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Johannes Coppelmans 


Gezin van Wilhelmina Johannes Coppelmans

Zij is getrouwd met Lambertus Kuijpers.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1878 te Zeelst, zij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Petronella Kuijpers  1880-????
  2. Hendrica Kuijpers  1882-1975 
  3. Franciscus Kuijpers  1886-1975 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Johannes Coppelmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Johannes Coppelmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Johannes Coppelmans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 augustus 1846 lag rond de 26,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1846: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
    • 3 april » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Centraal-Afrika.
    • 24 april » Begin van de Mexicaans-Amerikaanse Oorlog.
    • 17 mei » Adolphe Sax vraagt octrooi aan op de saxofoon.
    • 14 juni » Stichting van de republiek Californië.
    • 10 september » Elias Howe krijgt een patent voor de naaimachine.
    • 28 december » Iowa ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 29e staat.
  • De temperatuur op 15 februari 1878 lag rond de 10,2 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 84%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 20 februari » Kardinaal Gioacchino Pecci wordt gekozen tot Paus Leo XIII.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
  • De temperatuur op 12 november 1923 lag tussen -5,2 °C en 5,5 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 5 april » Firestone Tire and Rubber Company in Ohio begint met de productie van luchtbanden.
    • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
  • De temperatuur op 14 november 1923 lag tussen 2,0 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 4,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
    • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Coppelmans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I413409.php : benaderd 29 september 2026), "Wilhelmina Johannes Coppelmans (1846-1923)".