Stamboom Eijsermans » John Eijsermans (1944-1992)

Persoonlijke gegevens John Eijsermans 


Gezin van John Eijsermans

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd.

John Eijsermans was vrachtwagenchauffeur en is aan blaaskanker overleden

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


Notities over John Eijsermans

John overleed ongehuwd. Hij werkte met de vrachtwagen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John Eijsermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk John Eijsermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van John Eijsermans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 december 1944 lag tussen -6,9 °C en 1,0 °C en was gemiddeld -4,1 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1944: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportivo Pereira.
    • 5 augustus » Tussen Hoogeveen en Beilen wordt een trein beschoten door Amerikaanse vliegtuigen. Er komen 43 mensen om, ongeveer 160 raken gewond.
    • 23 augustus » In Warnsveld wordt een temperatuur van 38,6°C gemeten; de hoogste dagtemperatuur ooit sinds het begin van de metingen in Nederland. Pas in 2019 werd dit record verbroken.
    • 18 september » Bevrijding van Eindhoven door Britse grond- en Amerikaanse luchtlandingstroepen (Operatie Market Garden).
    • 13 oktober » In Zwolle worden zeven mensen gefusilleerd voor verzetsdaden, later wordt het Monument op de schietbaan Berkum voor hen opgericht.
    • 7 november » Franklin D. Roosevelt wordt voor een vierde termijn als president van de VS gekozen, een unicum in de Amerikaanse geschiedenis.
  • De temperatuur op 26 april 1992 lag tussen 8,2 °C en 14,0 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 6,1 mm neerslag gedurende 10,0 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Het Joegoslavisch voetbalelftal speelt zijn laatste officiële interland als eenheidsstaat. In Amsterdam verliest de ploeg met 2-0 van Nederland in een vriendschappelijke wedstrijd.
    • 1 mei » De Conferentie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa (CVSE) roept in Helsinki het Joegoslavische federale leger op om Bosnië-Herzegovina onmiddellijk te verlaten.
    • 11 juli » Tonnie Dirks en Carla Beurskens winnen in Onderdijk de eerste editie van het NK halve marathon.
    • 29 juli » Met de aankomst van 21 vrachtwagens met levensmiddelen in de Bosnische hoofdstad Sarajevo is de lang geplande corridor over land vanaf de Kroatische kuststad Split geopend.
    • 2 oktober » Twee rivaliserende Liberiaanse milities leveren felle strijd in de buurt van de hoofdstad Monrovia.
    • 9 december » De echtscheiding van Prins Charles en Prinses Diana wordt aangekondigd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eijsermans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I41040.php : benaderd 9 oktober 2026), "John Eijsermans (1944-1992)".