Stamboom Eijsermans » Johannes Henricus "Jo" Eijsermans (1914-2011)

Persoonlijke gegevens Johannes Henricus "Jo" Eijsermans 


Gezin van Johannes Henricus "Jo" Eijsermans

Hij is getrouwd met Adriana Cornelia Verboven.

Zij zijn getrouwd op 4 september 1946, hij was toen 31 jaar oud.

Ze zijn in de kerk getrouwd op 10 september 1946 te St. Joachimsmoer, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)


Notities over Johannes Henricus "Jo" Eijsermans

Jo Eijsermans was 17 jaar lang voorzitter van de Goirlese voetbalvereniging VOAB, waarvan hij sinds juni 1933 lid was. Toen hij 75 jaar lid was van deze vereniging werd hij benoemd tot ere-voorzitter

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Henricus "Jo" Eijsermans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Henricus "Jo" Eijsermans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Henricus Eijsermans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 december 1914 lag tussen -5,0 °C en 1,1 °C en was gemiddeld -1,2 °C. Er was 1,0 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
    • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
    • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
    • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
  • De temperatuur op 4 september 1946 lag tussen 12,6 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 6,6 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » In de Verenigde Staten wordt de eerste elektronische computer (de ENIAC) vervaardigd.
    • 12 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 17 april » Syrië wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 1 mei » Encycliek Deiparae Virginis Mariae van paus Pius XII over de Tenhemelopneming van Maria.
    • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
    • 1 november » Priesterwijding van Karol Wojtyła in Kraków.
  • De temperatuur op 7 maart 2011 lag tussen -2,9 °C en 7,9 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 10,0 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Na overvloedige regenval komen meer dan 500 mensen om door overstromingen en modderstromen in de Braziliaanse staat Rio de Janeiro.
    • 15 mei » Finland verovert in de Slowaakse hoofdstad Bratislava de wereldtitel in het ijshockey door in de finale aartsrivaal Zweden met 6-1 te verslaan. Het is de eerste wereldtitel voor de Finnen sinds 1995.
    • 21 mei » Lille OSC stelt de Franse landstitel veilig in de Ligue 1 door in de voorlaatste speelronde met 2-2 gelijk te spelen bij Paris Saint-Germain.
    • 26 mei » In Servië wordt Ratko Mladić opgepakt. De voormalige Bosnisch-Servische generaal wordt sinds 1995 door het Joegoslavië-tribunaal gezocht voor genocide die hij gepleegd zou hebben tijdens de Bosnische Burgeroorlog.
    • 30 mei » Bij gemeenteraadsverkiezingen in Italië verliest de centrumrechtse PdL van premier Silvio Berlusconi fors; de partij moet onder meer in Milaan, de tweede stad van het land, de burgemeesterszetel afstaan aan centrumlinks.
    • 17 juli » Japan wint het zesde WK voetbal voor vrouwen door Amerika in de finale na strafschoppen te verslaan.
  • De temperatuur op 12 maart 2011 lag tussen 0,7 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 6,3 uur zonneschijn (54%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De Tunesische president Zine El Abidine Ben Ali ontvlucht zijn land na zware onlusten.
    • 12 maart » Als gevolg van de zeebeving en de daaropvolgende tsunami, een dag eerder, vindt in de kerncentrale Fukushima I in Japan een kernramp plaats.
    • 14 mei » In het Duitse Düsseldorf vindt de finale van het Eurovisiesongfestival plaats.
    • 22 juli » In Noorwegen komen 77 mensen, vooral jongeren, om het leven als gevolg van twee aanslagen: een bomaanslag in Oslo en een reeks beschietingen tijdens een jongerenkamp van de Arbeiderspartij op het eiland Utøya.
    • 25 juli » Een spandoek met de tekst 'Mladic vrij!' kost de Roemeense voetbalbond 15.000 euro. Supporters hadden het spandoek opgehangen tijdens de EK-kwalificatiewedstrijd Roemenië-Bosnië op 3 juni.
    • 27 september » De Boliviaanse minister van Binnenlandse Zaken, Sacha Llorenti, treedt af vanwege het hardhandige optreden van de politie tegen indiaanse betogers. Die protesteerden tegen de aanleg van een snelweg naar buurland Brazilië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Eijsermans


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I41033.php : benaderd 16 oktober 2026), "Johannes Henricus "Jo" Eijsermans (1914-2011)".